для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Намір провести 4 вересня засідання парламенту закінчиться нічим — Ющенко
04.09.07
Президент Віктор Ющенко звернувся до українців у зв'язку з намірами парламентської коаліції провести завтра засідання Верховної Ради.

"Мій обов'язок - звернутися до вас у зв'язку із спробою парламентської коаліції загострити ситуацію в нашій країні. Завтра, 4 вересня вони мають намір провести нелегітимне засідання Верховної Ради України. Переконаний, нам вистачить мудрості пережити авантюри відомих вам хитромудрих товаришів. Однак є ряд причин, які не дозволяють мені мовчки спостерігати за цим театром. За провокаціями стоїть глухе бажання зірвати вибори. Воно викликане страхом втратити владу і своє персональне місце у цій владі", - сказав глава держави у телезверненні.

"Ставлю крапку над "і". Згідно з Конституцією, Верховна Рада України п'ятого скликання є неповноважною. Будь-яке рішення такої Ради є нелегітимним, воно не має жодної практичної сили і жодного політичного ефекту. Дії народних депутатів, які вийдуть за межі закону, отримають чітку правову оцінку. Упевнений – осуд прозвучить і з боку громадськості", - наголосив В.Ющенко.

"Я кажу спокійно і твердо: панове депутати, заспокойтеся, не зловживайте терпінням людей, не перетворюйте Верховну Раду на посміховище. У стінах українського парламенту – життя країни, а не плацдарм для ваших експериментів і двобоїв з вітряками. Хочу, щоб це почув кожен і, насамперед прем'єр-міністр, лідер парламентської коаліції Віктор Янукович", - сказав Президент.

Він також зазначив, що намір провести 4 вересня засідання парламенту закінчиться нічим. "Я хочу, щоб політики, нарешті, почали працювати. Це, в моєму розумінні і відчутті, вимога кожного з вас. Я сказав все. Вибори – 30 вересня. Відхиляю метушню авантюристів. Спокійно і впевнено народ зробить свій вибір. Ми стали іншими", - завершив свій виступ глава держави.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.