для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Матчі на розпеченому піску
07.09.08
Чемпіоном журналу "МАХІМ" з пляжного волейболу серед найкращих модельних агенцій Києва та Одеси стала команда модельної агенції "NEO" з Києва.

Odessa, Одеса, Київ, модельна агенція, моделі, чемпіонатУ столичному Гідропарку на пляжі VAM Beach Club відбулися матчі третього Чемпіонату журналу МАХІМ з пляжного волейболу серед кращих модельних агенцій Києва та Одеси. В Києві змагалися сім київських модельних агенцій — «Карін», «NEO», «L-Models», «Inter Models», «Нікіта», «Faces» та «Кольцо». Матчі тримали в постійній напрузі спортивних суддів, тренерів та вболівальників, адже поступатися ніхто не хотів. Від груп підтримки лунало постійне скандування, що надихало волейболісток. Продемонструвавши майстерність та самовідданість, до півфіналу потрапили команди модельних агенцій «Карін», «NEO», «Inter Models» та «Faces». Приємні враження залишили також команди, що вибули із подальшої боротьби, адже потенціал до зростання вони мають, отже і радість від перемог їх чекає ще попереду.

На півфінал завітали Максим Неліпа, Віолетта та Діана з гурту «69», шеф-редактор журналу МАХІМ Олексій Согомонов, які обрали «Фаворита дня». Усі команди у півфіналі зустрілися між собою, і лише остання гра виявила переможця. Перше місце здобула команда кіномодельної агенції «NEO», яка в упертій, безкомпромісній боротьбі перемогла команду «Inter Models». Досвідчена команда «Inter Models», як і торік, посіла почесне друге місце. Третє місце, а також приз «Фаворит дня», отримала команда «Faces». Дівчата цієї команди, яку очолює капітан Настя Зайка, окрім гри, демонстрували також і запальні танці. Четверте місце посіла команда «Карін».

Згідно з регламентом змагань, ігри проводилися також в Одесі, де змагалися кращі одеські модельні агенції «Амазонка», «Savrox» та «Art-Podium». Отже, спортивна інтрига збереглася, адже команди та глядачів чекав фінал, який і відбувся на території пляжу Рів’єра в Одесі в День Незалежности України. Саме на свято зустрілися тут дві кращі київські та одеські модельні агенції.

Підтвердивши свій клас, чемпіоном журналу МАХІМ з пляжного волейболу серед кращих модельних агенцій Києва та Одеси стала столична команда «NEO». Керівник агенції — Оксана Платонова. Команді вручено Кубок журналу МАХІМ. Друге місце посіла команда «Inter Models». На третє піднялася команда одеської модельної агенції «Art-Podium», а четверте — у команди «Savrox», м. Одеса.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.