для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
У ОНУ ім. Мечникова відкрився італійський центр
04.09.07
Вчора, 3 вересня в Одеському Національному університеті (ОНУ) ім. И. И. Мечникова відкрився Центр історії і культури Італії імені Джузеппе Гарібальді.
У відкритті Центру, а також в зустрічі з вченою радою ОНУ взяли участь Посол Італії в Україні Фабіо Фаббрі, правнучка героя Італії Аніта Гарібальді, директор Італійського інституту культури в Україні Николо Баллоні і віце-мер Паоло Піссарелло.
Ректор Одеського Національного університету Валентин Сминтина повідомив, що «ім'я Гарібальді дане Центру у зв'язку з тим, що на початку липня наголошувалося 200-літття з дня народження італійського героя».
За словами ректора, в даний час ОНУ ім. Мечникова підтримує двосторонні зв'язки з 11 вищими учбовими закладами Італії. У їх числі університети Риму, Генуї, Болоньі, Мессіни, Венеції, флоренції, Барії і інших.
Правнучка національного героя Італії Джузеппе Гарібальді Аніта Гарібальді-жалле завила, що «відкриття в Одесі італійського центру імені її прадіда дуже б сподобалося Джузеппе Гарібальді. Він бачив це місто, Одесу, зовсім молодим, сильним, космополітичним. Таким, яким я його бачу сьогодні».
На думку правнучки італійського героя, Одеський Національний університет зробив правильний вибір, давши Центру історії і культури Італії ім'я Гарібальді.
Центр створений за підтримки Посольства Італії і забезпечений всією необхідною методичною літературою і технічними засобами для своєї ефективної діяльності.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.