для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
«Родина» і «Форпост» вчинили наліт на Одеську «Просвіту»
22.09.08
Новини Одеси, Родина, Форпост, Просвіта, Тараса Шевченка, банер, розгром, офісу, УПА, Української, Повстанської, Армії, Олександр, СтепаненкоСьогодні 22 вересня об 11-й годині ранку біля приміщення одеської «Просвіти» зупинилися два автобуси з членами українофобських організацій «Родіна» та «Форпост», якими командував сумновідомий Марков.

"Борці з українським націоналізмом" провели театралізоване дійство, яке очевидно мало на меті залякати одеських просвітян, на адресу яких постійно виголошувалися погрози. Нападниками було спалено кілька предметів, після чого на тротуарі утворилася купа сміття. Відтак пролунав наказ кидати у вікна «Просвіти» пакети з фарбою, в результаті чого пошкоджень зазнали банер та шибки. З появою міліції покидьки втекли, залишивши тележурналістів з АТВ, які взяли інтерв’ю у заздалегідь підвезеної бабусі, котра розповіла про свою рішучу незгоду з дубляжем кінофільмів українською мовою.

Свого часу від помаранчевих лідерів ми чули багато гучних фраз про "силу закону", "диктатуру закону", "бандитів, котрі неодмінно сидітимуть в тюрмах", але поки що слова так і залишилися словами і законослухняний українець продовжує перебувати віч-на-віч із цими самими бандитами, щедро спонсорованими спецслужбами однієї із сусідніх нам держав.
Роман Кухаренко

Під час акції учасники скандували гасла «Просвіта – не освіта», «Просвіта – це УПА», вибігали на проїжджу частину вулиці і періодично заважали руху автотранспорту.
Олександр Степаненко висловив співчуття, що «Форпост» і «Родина» вдалися «до таких брудних методів політичної боротьби»
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.