для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Відкритий лист до Президента України від Святослава Караванського
04.09.07
ЗАБОРОНИТИ ФАШИСТСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ!*Відкритий лист до Президента України

Пане Президент!

Помаранчева революція в Україні засвідчила рішучу підтримку українського автохтонного населення незалежному статусу України та національному відродженню після віків колоніяльного рабства. Здійснення цього законного бажання колись поневоленого народу революція поклала на висунуту нею державну еліту.

Однак, є в Україні категорія людей, кому добре велося в колоніяльній Україні, що їм такий поворот подій прийшовся не до смаку. Як реакцію на Помаранчеву революцію, цей прошарок почав гарячково готуватися до реваншу і передусім створювати відповідні до своїх прагнень організації та об'єднання. Про антидержавний характер таких об'єднань свідчать навіть їхні назви. Одна з таких “бойових“ організацій прибрала назву “Единое отечество”. Сама ця назва є зашифрованим закликом проти суверенної України, стверджуючи, що колишня метрополія – СССР та її колонії – Україна, Грузія тощо нібито становлять єдину батьківщину. Цю нахабну інсинуацію у самій назві не знати на якій підставі узаконило міністерство юстиції. Насправді мета цієї організації - антидержавна, а методи поширення своїх ідей - відверто фашистські. У цьому можна переконатися на факті озброєного нападу членів цієї організації на мирний пікет одеситів 2-го вересна ц.р. перед будинком обласної державної адміністрації проти встановлення в Одесі пам’ятника цариці Катерині..

Група членів “Единого отечества”, озброєних металічними кийками й кастетами, під керівництвом голови цієї організації в Одесі несподівано напала на неозброєних мирних пікетувальників, завдавши їм тяжких тілесних ушкоджень.

Цей факт наочно свідчить, про яке “Единое отечество” мріють члени цієї організації. Вони розуміють під “Единым отечеством” ситуацію, коли певна меншина буде повноправним господарем в Україні, а місцеве населення обернуто на покірних рабів. Цим організаціям абсолютно чужий демократичний спосіб життя і демократичні цінності. Це чисто фашистські організації, замасковані під демократичні угруповання.

Чи може демократична Україна терпіти на своїй території існування таких організацій? Яку демократію обіцяють вони принести в Україну? Їхнє існування в Україні – чисто провокативне. Дії адептів такого “отечества” можуть мати цілком несподівані наслідки. Не секрет, що ці організації надихають “на подвиги” події в колишній метрополії, де під демократичною маркою іде розбудова фашистської централізованої держави на чолі з єдиним “фюрером”. Денократична Україна – більмо в оці цього “третього Риму”. “Третій Рим” чекає лише слушного приводу для “воз’єднання” із своїми колишніми колоніями. Таким слушним приводом може стати “защита русского населения” в колониях.

Дії фашистських організацій в Україні саме й передхоплюють таку можливість. Немає жодного сумніву, що дії фашистів викличуть відповідну реакцію з боку автохтонного населення, що може призвести до ситуації, яка склалася в Ірландії або в Іраку – до громадянської, коли не війни, то взаємної різанини. У такому разі “воз’єднання” під приводом “защиты русского населения” цілком відповідатиме “нормам” взаємин навіть Західнього світу. Душогуб, який спровокував різанину, пошиється в шати миротворця.

Щоб відвернути такий розворот подій, я і звертаюсь до Вас із цим проханням:

1. Доручити СБУ України перевірити законність існування в Україні цілого ряду організацій, список яких має скласти РНБОУ, не тільки з боку офіційно задекларованих цілей, але й з огляду на їхні практичні дії;
2. До завершення експертизи СБУ заборонити легальне існування профашистської організації “Единое отечество” та інших подібних угруповань;
3. Розробити і видати єдиний для всієї України закон про спорудження пам’ятників у публічних місцях, узявши до уваги можливість небажаних наслідків від такого спорудження.З повагою і надією на зрозуміння,

Святослав Караванський - колишній в’язень ҐУЛАҐу

03.09.07
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.