для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Держава Україна повинна жорстко захищати свої національні інтереси.
01.10.08
В інтернет–газеті «Сила народа» 26 вересня 2008 року року було надруковано Звернення представників «Нашої України» Ананьївського району Одеської області щодо антиукраїнських та злочинних дій, які відбулись 22 вересня 2008 року у місті Одесі відносно Всеукраїнського товариства «Просвіта».

Хочу зазначити, що, як ми дізнались нещодавно з оперативних джерел, на цю публікацію дуже оперативно відреагували правоохоронні органи, зокрема співробітники Служби Безпеки України в Одеській області, які своєчасно, фактично миттєво, відреагували на протиправні дії активістів політизованих структур, які мали місце 22 вересня цього року навколо приміщення ВУТ «Просвіта», у ході яких представниками цих структур були спалені портрети героїв визвольного руху ОУН-УПА та було здійснено інші протиправні дії.
Завдяки скоординованим діям правоохоронців через незначний проміжок часу співробітниками СБУ були встановлені ініціатори та учасники протиправних дій, а 22 вересня цього року, тобто фактично у день нападу їх організатори були притягнені судом м.Одеса до кримінальної відповідальності

Ми висловлюємо подяку за чіткі дії Служби Безпеки України в Одеській області по притягненню до відповідальності ,передбаченої чинним законодавством України правопорушників і вважаємо, що органи СБУ й в подальшому повинні давати адекватну відповідь зухвалим екстремістам всіх кольорів та не допустити залякування українських патріотів, дискредитації ОУН-УПА як героїчної сторінки українського визвольного руху.

Кожна держава повинна вміти жорстко захищати свої національні інтереси і дякуємо Богу, що Служба Безпеки України з «совецького» КДБ нарешті перетворилась у дійсно українську національну спецслужбу, котра здатна адекватно та жорстко, як того вимагає Закон, відстоювати національні інтереси України.

На жаль, ми поки що не отримали офіційної реакції на ці події від керівників Одеської області – голови Одеської облдержадміністрації, члена політичної партії Народний Союз «Наша Україна» Сердюка М.Д. та голови Одеської обласної ради Скорика М.Д., котрі, на наш погляд, повинні засудити ці шовіністичні, екстремістські дії на території Одеської області у спільній Заяві.

Сподіваємось на те, що і на території Ананьївського району нарешті припиняться провокації по відношенню до Президента України Віктора Ющенка та будуть виконуватись Укази Президента України.

Окрему подяку ми хочемо висловити журналістам інтернет-газет Сила народа, Погляд з Одеси, Українці Одещини, Репортер, націоналістичний портал, Майдан та деяких інших, котрі не бояться відкрито виступати в своїх виданнях проти антиукраїнських дій з боку як екстремістів всіх кольорів, так і представників влади, оперативно та чітко подають інформацію громадянам України.

Від імені та за дорученням Ананьївської районної організації НСНУ та депутатів –«нашоукраїнців» Ананьївської районної та міської ради, депутат Ананьївської районної ради, голова районної організації партії НСНУ.
Володимир Сєдов
Закладки: 
Коментарі:  1


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.