для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
УПА - ПЕРЛИНА УКРАЇНСЬКОГО ДУХУ
29.10.08
Серед перлин, народжених в лоні нашого народу, однією з найкращих і найкоштовніших є Українська Повстанська Армія. Не пишу "була", бо такі скарби безсмертні!

В ряди УПА йшли самовіддані юнаки, покидаючи родину, домівку, нерідко наражаючись на тортури і смерть в ім'я кращої долі своєї Вітчизни. Між цією унікальною армією і народом, який вона захищала, завжди був нерозривний зв'язок, і тому вона була надзвичайно міцним горішком. Москва ніяк не хотіла допустити незалежности України, бо знала: могутність держави буде зламано тоді, коли Україна стане незалежною не на словах, а на ділі!
Неспроможний у чесному протистоянні подолати УПА, московський імперіаліст пішов на підлу авантюру: були створені десятки загонів, які діяли під виглядом УПА, але складалися з найаморальніших кадебістів-садистів, які у формі УПА жорстоко катували і нищили українських селян, робітників, інтелігентів, дітей, жінок, старих. Московські розбійники намагалися ввігнати у свідомість пересічного українця образ бійця УПА як наймерзеннішого бандита. Така брехня повсякденно поширювалася в усій Україні, в усій Московській імперії і за її межами. Народ був зазомбований. За правдиву інформацію ГУЛАГ загрожував не тільки тому, хто наважився б її поширювати, а й тому, хто слухав би і не доніс на правдомовця "куда следует".

Але і такі звірячі дії не змогли задовольнити Москву, бо більшість народу їй не вірила. І тоді почався масовий погром Західної України, звідки тисячами вивозили до Сибіру населення.

І от пролетіли літа. Розвінчані і Ленін, і Сталін, і всі їхні соратники. Розпався облудний Совєтській Союз, для повалення якого так багато зробила Українська Повстанська Армія. Здавалося б, слава про цю армію, про цю дивовижну перлину українського національного духу мала б сьогодні лунати щодень і всюди. Насправді ж цього досі не сталося, більше того, в засобах масової інформації, які називаються "українськими", можна почути гімни на честь "защитников родины", тобто тих, кого примушували воювати проти УПА, проти українського народу. Досі упівці, кращі сини і доньки України, не визнані на рівні Української Держави, а ті окупанти, що їх убивали, ходять по нашій землі, обвішані орденами, одержують підвищені пенсії і продовжують скалити ікла на все українське.

Доки ж ми будемо у своїй державі віддавати інформаційний простір ворогам?

Доти, доки влада в Українській державі не стане українською!

В. АНДРУСЕНКО
"Нація і Держава"

П.С. Пропонуємо Тобі, Відвідувачу, завантажити прекрасну пісню львівських музик про повстанців:

Йшли селом партизани

Хай живе правда.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.