для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Ректор Ільічевського інституту затриманий за хабар
05.09.07
Проти ректора Ільічевського інституту прокуратура Одеської обл. порушила справу за фактом хабарництва.
В р. Ільічевськ (Одеська обл.) на гарячому затриманий ректор Ільічевського інституту Одеського національного університету ім. Мечникова. Про це РБК-Україна повідомила прес-секретар ГУБОП Олена Мельник. У управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУ МВД в Одеській обл. звернулася місцева мешканка з тим, що ректор цього інституту прийняв від неї хабар в сумі 100 дол. і вимагає ще 9 тис. дол. за її переклад з іншого учбового закладу і зарахуванню на навчання на 4 курс в цей інститут. Після комплексу оперативно-розшукових заходів, в р. Ільічевськ в службовому кабінеті під час отримання хабара в сумі 9 тис. дол. затриманий ректор Ільічевського інституту Одеського національного університету ім. Мечникова. Під час проведення обшуку в службовому кабінеті було знайдене і вилучене 20 тис. дол., з яких 10 тис. дол., - хабар. Походження решти засобів перевіряється.
По цьому факту прокуратура Одеської обл. порушила кримінальну справу по ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу (за хабарництво). Ректор інституту затриманий на три доби. В даний час перевіряється його причетність до інших подібних справ.

РБК-Україна
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.