для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Учбовий процес курсантів Одеської сухопутки повернуть до Одеси
05.09.07
Кабінет міністрів України ухвалив рішення повернути учбовий процес курсантів Одеського інституту сухопутних військ з Львова до Одеси. Про це журналістів повідомив сьогодні віце-прем'єр по питаннях координації діяльності правоохоронних органів Олександр Кузьмук. Відповідна ухвала «Про деякі питання Одеського ордена Леніна інституту сухопутних військ» уряд прийняв на сьогоднішньому засіданні. Про це повідомляє ІА «РБК-Україна».
У 2005 р. урядом було ухвалено рішення про переклад учбового процесу Одеського інституту сухопутних військ з Одеси до Львова. Це рішення, за словами Олександра Кузьмука, викликало численні проблеми, тому в кінці 2006 р. була створена урядова комісія на чолі з віце-прем'єром по гуманітарних питаннях Дмитром Табачником для вивчення даного питання.
30 вересня 2006 р. було прийнято ухвалу про перенесення учбового процесу з Одеси до Львова на базі військового інституту «Львівська політехніка», що передбачає передачу частині будівель і споруд Одеського інституту сухопутних військ у ведення Міністерства освіти і науки. Представники Одеської облдержадміністрації, Одеської облради і місцевої громадськості звернулися в Кабмін з проханням повернути Інститут до Одеси. Після цього в кінці липня 2007 р. по розпорядженню прем'єр-міністра в Одесі були проведені суспільні слухання з даного питання.
«Щоб раз і назавжди припинити всі проблемні питання навколо Одеського інституту сухопутних військ уряд сьогодні ухвалив рішення про його повернення до Одеси», - сказав Олександр Кузьмук.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.