для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Вакцина проти українофобії
18.11.08
Нещодавно побачила світ нова книга відомого публіциста та громадського діяча Віктора Рога «Українофобія. П’ята колона та її ляльководи». Здавалось би, книг на тему антиукраїнської діяльності Кремля та його агентів в Україні видавалося достатньо. Однак, книга Рога відрізняється рядом принципово нових підходів до проблематики «п’ятої колони».

По-перше, автор не обмежився загальними фразами. Він відверто поіменно назвав представників московської агентури в українській політиці.

По-друге, «Українофобія» позбавлена ретроспективного контексту. Автор віддав перевагу висвітленню актуальних, сучасних подій, явищ та ситуацій, пов’язаних з діяльністю «п’ятої колони».
По-третє, в книзі наведений багатий фактичний матеріал, що вигідно відрізняє її від подібних видань, зосереджених на теоретизуванні та пустопорожньому обсмоктуванні прописних істин.

Актуальність книги Віктора Рога підтверджує саме життя. «Русскіє марші», сепаратистські шабаші, антиукраїнські демарші стали сумною дійсністю в Українській державі. Не може насторожувати той факт, що діяльність місцевих русофілів всіляко підтримується й щедро фінансується Кремлем. Та й сама офіційна російська влада уже відверто заявляє про відновлення своїх імперських амбіцій. Злочинна агресія проти Грузії, військові погрози на адресу Заходу, територіальні претензії до України – ці тенденції змушують всіх нас замислитися над питанням національної безпеки.

Власне, глибше усвідомити ці виклики допомагає нам книга Віктора Рога «Українофобія. П’ята колона та її ляльководи». Адже багато хто хоче заколисати українців, розповідаючи казочки про мир, спокій та можливі дружні зв’язки з Росією. Такі політики, свідомо чи не свідомо, готують добрий ґрунт для російської агресії. Захопити розслаблену, розніжену й апатичну націю значно легше, ніж мобілізовану, готову до опору національну спільноту, яка чітко знає хто ворог, а хто друг. Тому книга Віктора Рога є тим «кличним дзвоном доби», який будить націю від пацифістської сплячки, мобілізує її навколо найголовнішого завдання для всіх українців – захисту власної державності. Залишається сподіватися, що вітчизняні політики дослухаються до цього голосу неприхованої правди й, нарешті, дадуть належну відсіч російському наступу проти України.

Придбати книгу можна зголосившись за адресою: 01034 м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9 п.4, тел. (044) 234-70-20

Андрій Левус
http://www.ukrnationalism.org.ua
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.