для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
ГОЛОДОМОР – УРОКИ І ВИСНОВКИ…
26.11.08
Відзначення чергової річниці штучного Голоду в Україні цього разу викликало неабияку хвилю спротиву з боку найвищої державної влади Росії та її холуїв в нашій державі. Всесвітня піар-компанія присвячена запереченню Голодомору, проведення псевдонаукових конференцій із залученням різної наволочі типу Толочка, Бузини, «народних» депутатів від ПР та КПУ, безпосереднє перешкоджання проведенню акцій по вшануванню цієї трагічної дати дегенератами з прокремлівських бандформувань – це далеко неповний перелік того, що роблять московські спецслужби для того, щоб зупинити процес національної ідентифікації українців та відродження історичної пам’яті нашого народу.

Чи вдається їм це? Звичайно, частково – так. Але тішить те, що будь-яка дія російських імперіалістів викликає логічну протидію. А неправду кремлівських брехунців зараз розрізняють навіть діти. І справді, яким треба бути ідіотом, щоб не розуміти елементарного: українці, згідно радянського!!! перепису 1929 року були найчисельнішою нацією Радянського Союзу і нараховували більше 80-и мільйонів!!! живих людей; ніколи більше наша нація не сягала таких демографічних меж. Хто ж винен у цьому? Чи винних немає? – вважає Москва.

Для будь-якого українця відповідь очевидна – винна окупація України радянською Росією і конкретні особистості на чолі зі Сталіним, який на той час очолював сатанинську імперію і вирішив «задушити українську контрреволюцію кістлявою рукою голоду». Чому ж зараз керівництво Російської Федерації виходячи із нормальних партнерських відносин з сусідньою незалежною державою замість того, щоб морально підтримати українців у їх прагненні до історичної справедливості, влаштувало такий пропагандивний шабаш? Знов таки ж відповідь не потрібно довго шукати: Росія відроджує свій імперський дух і знову намагається зайняти місце «старшого брата» для українського народу. Чи їм це вдасться – залежить не від них, а від нас.

Президент Віктор Ющенко розпочав декілька шляхетних справ, розвінчуючи радянські окупаційні міфи. І за це йому треба подякувати! Але як можна йти вперед з назад повернутою головою? Як можна сказавши «а», не казати «б». Чи є найкращим вшануванням пам’яті тих мільйонів, що невинно загинули під московським «катком» встановлення пам’ятних знаків і випуск різноманітних мартирологів у той час, коли спадкоємці кривавого комуністичного режиму з тої ж КПУ або СПУ і ПСПУ і сьогодні у 75 річницю Геноциду української нації абсолютно вільготно почувають себе у структурах усіх гілок влади Держави Україна, відверто продовжують виконувати завдання Москви по реалізації плану під кодовою назвою «Україна без українців». На моє глибоке переконання тільки повна ліквідація і заборона комуністичного руху та комуністичної ідеології може стати величним пам’ятником жертвам Голодомору.

Чи зробить це Президент? Мабуть ні! Бо ще жодної своєї справи він так і не довів до логічного завершення. Але тоді у цей процес має втрутитися сам український народ! Використовуючи всі доступні методи і засоби, треба загнати осиновий кілок у труп московського комунізму в Україні. Не словом, а ділом знищимо комуністичну заразу!

Не можу не згадати ще однієї проблеми, пов’язаної з темою Голодомору. Останнім часом звинувачують тільки Росію у тому, що загинули мільйони українців. Але чомусь зовсім не згадують так звану світову спільноту на чолі зі Сполученими Штатами Америки, яка як геополітична повія, виходячи із своїх інтересів, визнавала злочинний режим Сталіна у той час, коли вимирали цілі регіони окупованої України. І як потворно виглядає визнання США голоду в Україні геноцидом на тлі абсолютного невизнання власної провини у цій трагедії.

І сьогодні США, активно розігруючи на території тепер вже незалежної України свою геополітичну партію, знов таки ж робить українців заручниками своїх імперських планів. Американці – це ті, хто також активно долучається до реалізації плану «Україна без українців», проводячи планомірні заходи по обездуховленню нашого народу, нав’язуванню нам, українцям, чужих і часто ворожих цінностей. Пам’ятаймо про це, і робімо правильні висновки…

І на завершення, закликаю всіх людей доброї волі 22 листопада запалити Свічку пам’яті по жертвам Голодомору, словами молитви пом’янути невинно замордованих окупантами людей і будь-якою дієвою національно-захисною справою довести право нашої нації на життя!

Слава Україні! Вічна пам'ять жертвам Голодомору!

http://www.banderivets.org.ua/
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.