для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Секрет одного фокуса
02.12.08
Ну хто з нас у дитинстві не спостерігав із захопленням за мистецтвом фокусника: один помах чарівної палички і з абсолютно порожнього циліндра чарівник витягує за вуха кроля, або за лапи курку, а що він з гральними картами виробляє!

У переддень Нового року і ви шановні читачі, можете на хвилину відчути себе фокусниками. Це значно простіше ніж ви собі уявляєте. Та ми з вами дорослі люди і не станемо розмінюватися на такі дріб’язки як зникнення чи поява дрібних гризунів чи домашніх птахів. Я пропоную за допомогою чарівних слів збільшити майже наполовину прибутки міського бюджету за період з січня по вересень включно. «Це неможливо», - вигукнете ви, і помилитесь.

Це не складно: беремо газету «Одесский вестник» № 264-265 від 27 листопада і накриваємо її газетою «Вечерняя Одесса» № 179 (8916) теж від 27 листопада.

У «Вечерняя Одесса» в статті «Доходи міської скарбниці зменшуються, а борги за газ збільшуються» (тексти подаються у перекладі на українську мову – В.К.) читаємо:
«Першим на порядку денному було питання про виконання бюджету за 9 місяців нинішнього року. Підсумки невтішні. Як повідомила директор департаменту фінансів С. Бедрега, через зниження обсягів виробництва бюджет міста по доходах виконаний менш ніж на 60% від річних показників. Основне джерело власних доходів - оренда землі, парковочний збір і договори на право забудови в межах міста. Тільки за цими трьома показниками бюджет недоодержав близько 75 млн грн».

Погані справи, але ж на те ми і фокусники, щоб бажане зробити дійсним. Вимовляємо чарівні слова «крібле, крабле, бумс» і беремо газету «Одесский вестник», де в статті Алеся Супрановича «Консолідувати зусилля» читаємо:
«Як проінформувала начальник департаменту фінансів Одеської міськради Світлана Бедрега... загальний фонд міського бюджету по доходах за звітний період (тобто за 9 місяців нинішньго року - В. К.) виконано на 100,7%. У загальний фонд за 9 місяців 2008 року надійшло 997614,0 тис. грн, при плані бюджетного розпису 986997,7 тис. грн, бюджетом міста додатково отримано 10 616,3 тис. грн».

Ось так! За допомогою чарівних слів «крібле, крабле, бумс» та пана Супрановича ми додали до прибутків міського бюджету цілих 40,7%!!! Тільки головне тут не переплутати чарівних слів, а то вийде 300, 400, а то й 1000%, що навіть кури разом з кролями в одеському цирку сміятимуться.

Вася Кіо
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.