для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Поверненню Одеських санаторіїв державі сприятиме УНА-УНСО
03.12.08
Новини Одеси, Богдан, організації, УНА-УНСО, лідер, одеських, що, проданих, санаторіїв, Осинський, відзначив, час, державі, відмовилися, словам, її, майбутньому, поки, ідея, виключає, опиниться, успішною, вона, акції, проведення, подібноюОдеська регіональна організація Української національної асамблеї (УНА-УНСО) має план що до повернення земель колишніх одеських санаторіїв в державну власність.

Як повідомив лідер одеської обласної організації УНА-УНСО Богдан Осинський, не виключено, що це буде «показова акція», яка неодмінно приверне увагу громадськості до даної проблеми.

«Землі багатьох одеських санаторіїв за часів правління мера Руслана Боделана були розпродані, і ми вважаємо це злочином», – зазначив Богдан Осинській.
Проте лідер одеської обласної організації УНА-УНСО спростував поширену різними ЗМІ інформацію про те, що найближчим часом активісти організації планують здійснити силове захоплення території колишнього санаторію «Дружба» а Аркадії, де на даний час ведеться будівництво елітного житлового комплексу «Белый парус».

«Так, у нас була така ідея, але поки ми від неї відмовилися», – зазначив Богдан Осинській.

За його словами, в майбутньому він не виключає проведення подібної акції, і якщо вона виявиться успішною, то за таким же сценарієм будуть захоплені землі всіх проданих в Одесі санаторіїв.

«Коли ми прийдемо до влади, то повернемо цю землю державі», – заявив Богдан Осинській

За матеріалами ІА "Новий Регіон – Одеса"
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.