для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Директор Ільічевського інституту ОНУ ім. Мечникова затриманий "на гарячому"
06.09.07
Співробітники Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю затримали директора Ілічівського інституту Одеського національного університету ім. И. И. Мечникова Сергія Покутного.
За даними прес-служби Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, в ГУ МВС в Одеській обл. звернулася місцева мешканка із заявою про те, що ректор Вузу прийняв від неї хабар в сумі $100 і вимагає ще $9 тисяч за її переклад з іншого учбового закладу і зарахування на 4 курс в цей інститут.
Після комплексу оперативно-розшукових заходів в Ілічівське в службовому кабінеті під час отримання хабара в сумі $9 тисяч був затриманий директор Ілічівського інституту ОНУ ім. Мечникова Сергій Покутний. Під час проведення обшуку в службовому кабінеті було знайдене і вилучене ще $20 тисяч, походження яких в даний час з'ясовується.
По вказаному факту прокуратура Одеської області порушила кримінальну справу по ч.2 ст.368 Кримінального кодексу («хабарництво»). Директор інституту затриманий на три доби. В даний час перевіряється його причетність до інших подібних справ.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.