для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Куяльник: Іванівська районна міліція знайшла винищувачів!
12.02.09
Нажаль на сьогодні, це єдина офіційна відповідь з державних органів з початку січня, коли козацьке товариство „Чорноморське Гайдамацьке З’єднання” вперше офіційно звернулася до органів влади з вимогами зупинити руйнування схилів Куяльницького лиману і роздамбувати річку Великий Куяльник...
Згідно листа, надісланого на ім’я отамана Чорноморського Гайдамацького З’єднання, підписаного заступником начальника Іванівського РВ ГУМВС України в Одеській області, „относительно использования природных ресурсов, где установлен факт незаконной деятельности карьера по добыче природных ресурсов на территории Севериновского сельского совета Ивановским РО ГУМВД Украины в Одесской области проведена проверка”.
«...проверкой установлено, что указанный земельный участок, предоставленный для ведения личного крестьянского хозяйства, используют граждане Барановский А.В., Паносян С.В. и Петросян С.Р.
Правоустанавливающие документы у указанных лиц на пользование земельными участками и недрами отсутствуют, что есть нарушением требований Земельного Кодекса Украины и Кодекса Украины «О недрах».
Граждане Барановский А.В., Паносян С.В. и Петросян С.Р. государственной инспекцией по контролю за использованием и охраной земель в Одесской области привлечены к административной ответственности, предусмотренной ст. 53 КУоАП, а также проведен расчет ущерба, причиненного государству за нецелевое использование земельного участка на сумму 20261 грн…»
- мова орігіналу

Нажаль, це єдина офіційна відповідь з державних органів з початку січня, коли козацьке товариство „Чорноморське Гайдамацьке З’єднання” вперше офіційно звернулася до органів влади з вимогами зупинити руйнування схилів Куяльницького лиману і роздамбувати річку Великий Куяльник.

Русло річки й досі пересипано вапняком в чотирьох місцях. Вода до Куяльницького лиману з річки Великий Куяльник не поступає...

Козаки Чорноморського Гайдамацького З’єднання декілька разів на тиждень навідуються до кар’єру, перевіряючи стан об’єкту.

хорунжий Перуцький
Прес служба
Чорноморського Гайдамацького З’єднання
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.