для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Руський марш в Одесі - чим би не тішились, аби не плакали!
14.02.09
РуSSкие идут!
Фашистський концерт в українських містах, зокрема, 28 лютого у Одесі - наші молодші брати, що називають себе „росіянами”, планують провести Руський марш...
РуSSкие идут!

Фашистський концерт в українських містах, зокрема, 28 лютого у Одесі - наші молодші брати, що називають себе „росіянами”, планують провести Руський марш. Ну, тай хай їм грець! Хай продовжують ті, що тимчасово зараз при владі і знущаються над чесним росіянським народом – експлуатувати ворожу їхньому духові патріотичну тему, забиваючи баки місцевим фашистам і скін-хедам, а відтак – послаблюючи та використовуючи їх.

Нас більше хвилює Україна. Нажаль, за гроші, здобуті нахабним грабунком від пересічного росіянського народу організовують свої вертепи зокрема й в Україні. Так, кацапські холуї Криму в Севастополі, Одесі та Сімферополі планують провести т.з. „Руські марши”. А запродані за подачки ЗМІ намалюють вигідну кремлінам картинку. Скільки можна терпіти дешеві провокації?!

Нажаль, не обійшла коричнева чума з душком і Одесу. Тут вже вичерпалися повністю політичні організації, а їх провідники можуть сподіватися не на підтримку одеситів, а, хіба що, на... відро гімна на голову. Цього разу, аби хоч якось засвітитися перед кремлівськими спонсорами, місцеві вирішили не дратувати політичних опонентів та ідеологічних противників, а провести ходу. Буде кумедно спостерігати, як вулицями Одеси пройдуть півсотні божевільних, затурканих осіб з прапорами. Ще кумедніше буде спостерігати за пересічними одеситами, які м’яко кажучи не підтримують їх.

Патріоти та націоналісти вирішили зіпсувати настрій партфункціонерам, яких Бог і так покарав. Бо, як відомо, коли Бог хоче покарати людину – Він віднімає у неї розум.

Так от, 28 лютого справжні націонал-патріоти масово вийдуть на вулиці та висловлять свою позицію учасникам Руського маршу в Одесі та своїми рішучими діями продемонструють усім на що здатні справжні козаки – захисники України.

Чорноморське Гайдамацьке З’єднання
Українського Козацтва

14 лютого 2009 року
Одеса

Закладки: 
Коментарі:  1


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.