для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Таким телеканалам, як «АТВ» в Одесі, не місце в українському телеефірі
26.02.09
Новини Одеси, АТВ, Левко Лук'яненко, Кваснюка Так вважає відомий громадсько-політичний діяч, колишній народний депутат України Левко Лук'яненко. Він висловив здивування, що Національна Рада з телебачення і радіомовлення в Україні не відреагувала «належним чином на діяльність одеської телекомпанії «АТВ» і зміст авторської програми Григорія Кваснюка.

У Національної Ради з телебачення і радіомовлення є всі необхідні відеоматеріали, щоб зробити рішучий крок і заборонити мовлення в українському телеефірі телеканалу «АТВ» і подібних йому. Але, віз і нині там. Проігнорував Київ і численні звернення, пікети одеситів з вимогою припинити мовлення телеканалу «АТВ». Це не може не дивувати».
«Мене обурює діяльність Національної Ради з телебачення і радіомовлення в Україні, зокрема діяльність Віталія Шевченка. Свого часу я працював з ним в парламентському комітеті з питань ЗМІ і я вважав, що він проводитиме політику на припинення антиукраїнської пропаганди в українському телеефірі.

Не може не обурювати зухвала антиукраїнська спрямованість передач окремих телеканалів в регіонах України. Вони відверто знущаються з української історії і нашого народу», - заявив Левко Лук'яненко.

Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.