для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Перший і єдиний в Одесі магазин українських видань
07.09.07
Вчора, 6 вересня відбулося відкриття першого і єдиного в Одесі магазина українських видань.
«Це продовження проекту "Українська книга в Одесі", на якому представлені видання тільки українською мовою. Видання різні: класична література, сучасна українська література, прикладна література, економічна, юридична література, а також дитячі видання», - відзначив розділ фонду Івана і Юрія Липнув, приватний підприємець Галина Дольник.
В основному, за словами Галини Дольник, в магазині присутня довідкова література і словники. Крім того, в магазині знайшлося місце і для Одеських видань, які користується найбільшою популярністю у аспірантів і професури нашого міста. Не меншою популярністю користується і дитяча література: комікси, розмальовки, вірші, казки і розповіді.
На даний момент в магазині дуже мало книг, близько двох тисяч, а повноцінний магазин повинен мати п'ять тисяч одиниць, але, за словами Галини Дольник, в недалекому майбутньому цей магазин поповниться науковою літературою.
Магазин вже уклав договори на постачання літератури з 60-у найбільшими видавництвами України з Києва, Львова, Харкова, Івано-Франківська і інших міст. Проект фінансується за засоби «приватних осіб».
Закладки: 
Коментарі:  3


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.