для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Набрид дешевий піар…
06.03.09
Не зрозуміло, ким нас вважає керівництво деяких політичних сил? Неосвіченою купкою жебраків?

Я пишу про “славнозвісну” партію “Родина”, тому що не всі ще зрозуміли істинних цілей її натхненника Ігоря Маркова, не всі ще розплющили очі і знають, що його метою є свідоме загострення будь-якого конфлікту.

Він поводить себе як справжній провокатор, спекулюючи на нашій з Вами біді, робить собі рекламу руками простих трудящих людей.

І знайте, до речі, що у останню мить він лишить Вас і відхреститься від Вашої боротьби...
Вже сьогодні стало зрозумілим, що за підбурюванням Маркова, дальнобійники та афганці на трасі Одеса-Київ “переступили межу Закону”.

Марков розповідає Вам казки та, домовившись з Афанасієм Радуканом, маніпулює героями-афганцями на власну користь. Ця амбіційна, нахабна людина мабуть вважає себе лідером народної непокори, але він зовсім не схожий на альтруїста.

Марков – бізнесмен з чудовим чуттям вигоди, а партія “Родина” – всього лише комерційний проект. Прибуток у цьому проекті – можливість отримати право керувати нами. Початком будь-якого бізнесу завжди була гарна реклама, саме тому Марков кидається “допомагати” всім на світі та не забуває висвітлювати це у підконтрольних ЗМІ.

Маркову, який провокує протестуючих водіїв-дальнобійників навіть немає часу розібратись у тому, до кого вони висувають свої вимоги. Йому навіть і самі вимоги не цікаві. Він готовий заплатити за протест будь-де, тільки б з камерами журналістів більше було.

Проплачені Марковим активісти “Родини” навіть до ОДА виходять!
Шановний, а ваші юристи задарма тисячі американських грошей отримують. Спитайте хоча б у простого дальнобійника – він вам розповість, що його проблему “вирішує” Кабінет Міністрів України, очільниця якого вже довгий час годує протестуючих обіцянками.
Але навіщо шукати винного у проблемі дальнобійників?
Протест за ради протесту (вірніше – за ради піару) – це наша мета. І чому б не звинуватити губернатора! Давайте, дальнобійники, за “Родину”!

А чи вирішить Юлія Тимошенко зі своїми міністрами питання, як далі вантажоперевізникам годувати свої родини, Маркова не хвилює.

Краще давайте більше телеефіру – Марков на барикадах!

Зрозумійте ж нарешті - ви всі стали заручниками великого мильного пузиря під назвою “партія Родина”, чергового бізнесу заможної, лукавої особи із кримінальним минулим.

Андрій Чеботарьов,
Одеський Альманах
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.