для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Козацький оперативний загін по боротьбі з браконьєрством в дії!
27.03.09
Екологічна система Хаджибейського лиману знаходиться під загрозою із-за незаконних дій браконьєрів. Таку думку висловив керівник козацького оперативного загону по боротьбі з браконьєрством Олексій Токмаков.

«Браконьєри часто встановлюють велику кількість сіток, в які потрапляє риба. Сіток так багато, що вони іноді забувають де саме їх встановлювали. Риба в тіх сітках гине і починає гнити, внаслідок чого утворюється отрута. Її доля хоч і незначна, але все одно - це шкодить екологічній системі. Крім того, такі сітки дуже небезпечні в літній період для відпочиваючих. В них дуже легко заплутатись, що може привести до трагічних наслідків на глибині. Дуже часто в забуті сітки попадають птахи, полюючи за рибою, в тому числі лебеді, які не маючи можливості визволитися, гинуть в них», – підкреслив Олексій.
Керівник козацького загону розповідає, що під час однієї з останніх перевірок на лимані були виявлені значні порушення. «Зараз ведеться розгляд, і в залежності, від нанесеного збитку, порушники будуть притягнені до адміністративної або до кримінальної відповідальність», – заявив Олексій Токмаков.


Наразі, продовжується перевірка водних угідь Хаджибейського лиману, яка розпочалася 15 березня і буде продовжуватися до 3 квітня 2009 року. До складу робочої групи входять інспектори Державної екологічної інспекції в Одеської області, співробітники Державного управління по боротьбі з економічними злочинами УМВД в Одеської області і козацький оперативний загін по боротьбі з браконьєрством. До козацького підрозділу входять активісти – екологи «Чорноморського гайдамацького З'єднання» і Міжнародної асоціації „Козацтво”.


Прес служба
Чорноморського Гайдамацького З`єднання
Закладки: 
Коментарі:  1


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.