для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Москва втрачає вплив на церкву в Україні
03.10.09
УПЦ, Вселенський Патріарх, Москва, церква, помісна, УАПЦЯк повідомило інтернет-видання РІСУ, у світовому православ'ї назрівають серйозні зміни. Москва вперше за тривалий час залишилась в Україні "з носом". Засідання Священного Синоду Константинопольського Патріархату, на якому, зокрема, обговорювалось звернення Української Автокефальної Православної Церкви до Патріарха Константинопольського Варфоломія, відбулося 28-30 вересня в патріаршій резиденції на Фанарі. Як наслідок, для детальнішого вивчення ситуації в Україну приїде спеціальна комісія Константинопольського Патріархату.
Як повідомив РІСУ представник Вселенського Патріархату, Синод Константинопольського Патріархату прийняв рішення надіслати в Україну спеціальну комісію, яка перебуватиме в Києві 4-5 жовтня. Під час перебування представників цієї комісії в Україні відбудеться їх зустріч з Предстоятелем Української Автокефальної Православної Церкви. Саме на цій зустрічі сторони обговорять деталі звернення від Архиєрейського Собору УАПЦ до Константинопольського Патріархату.

Рішення Вселенського Патріархату вже жваво обговорюється в середовищі православного духовенства різних конфесій: УПЦ МП, УПЦ КП, УАПЦ.


За матеріаламаи інтернет видань
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.