для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
«Рок-Січ 2009» відбудеться, але не в Києві
07.10.09
Рок-Січ, Скрипка, ОдесаФестиваль «Рок-Січ 2009» все ж таки відбудеться - але не в форматі масштабного дводенного дійства у Києві, а у вигляді серії концертів містами України. Загалом заплановано проведення 10 міні-фестивалів у різних містах, перший з яких відбудеться 4 жовтня у Кам’янці-Подільському.
Нагадаємо, що на початку вересня оргкомітет фестивалю повідомив про скасування «Рок-Січі 2009», що мала відбутися на Трухановому острові в Києві 26-27 вересня, через брак коштів. «Прикро, але не виправдалися наші сподівання та очікування фанатів рок-музики, і ми не знайшли можливості реалізувати в цьому році ідею фестивалю «Рок-Січ» на Трухановому, проте робота триває, і ми обіцяємо в майбутні часи відновити шляхи до зустрічі українських рок-музикантів зі своїми прихильниками», – заявив ідеолог та організатор фестивалю Олег Скрипка.


Вперше «Рок-Січ» гучно заявила про себе в Києві на Трухановому острові у 2006 році, одразу ставши однією з найяскравіших рок-подій України. Це перший і єдиний фест у Києві, під час якого паралельно з трьох сцен лунала рок-музика українською мовою, за що «Рок-Січ» і здобула славу «української фортеці рок-козацтва».


«Рок завжди знаходився в авангарді культури, маючи особливого, прогресивного і небайдужого слухача. Ми маємо на меті допомогти молодим рок-музикантам зустрітися з широкою публікою, впевнено утвердитися на вже обраному ними музичному шляху… «Рок-Січ» покликана збудувати нові стереотипи фестивального руху в Україні, адже за формою та організацією ця подія наближається до масштабних європейських фестивалів, – коментує Олег Скрипка. – Звісно, мені шкода, що запланований в Києві цьогорічний фестиваль довелося перенести на наступний рік, але я давно вже плекаю мрію підняти «Рок Січ» на інший рівень та мандрувати з нею містами України, щоб українська рок-музика гордо лунала в різних куточках нашої країни. Тепер ми зможемо втілити цей задум – домовленість про підтримку проекту була досягнута під час зустрічі з Юлією Тимошенко».


Тож протягом жовтня-листопада «Рок-Січ» відбудеться у 10 містах, ставши найбільшою рок-подією України. У Кам’янці-Подільському, що першим зустріне фестиваль 4 жовтня, виступатимуть такі гурти, як «Пропала грамота», «Димна Суміш», «Мандри», «Кораллі» і, звісно, «Воплі Відоплясова». Графік фестивалів скоро з’явиться на сайтах «ВВ» та «Рок-Січі».
За матеріалами @music
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.