для друку  створити pdf-документ з цієї новини
Ді Натале поховав збірну України у відборі до Євро-2008
13.09.07
Збірна України з футболу з рахунком 1:2 поступилася італійцям у надпринциповому матчі відбірного турніру на Чемпіонат Європи.

Хоча підопічні Олега Блохіна і володіли ініціативою протягом усієї гри, проте на 40-й хвилині разюча атака у виконанні діючих чемпіонів світу завершилася голом Антоніо Ді Натале.

По перерві «синьо-жовті» додали в активності, що вилилося у гол Андрія Шевченка на 71-й хвилині гри. В українців ще був час, аби розвинути успіх. Проте провал у центрі захисту дозволив тому ж таки Ді Натале на 76-хвилині вийти на побачення з Шовковським і впритул розстріляти ворота збірної України. У підсумку - поразка 1:2, яка фактично позбавляє шансів підопічних Блохіна на вихід з групи.

Тим часом лідерство у групі В захопили шотландці, які на виїзді з рахунком 1:0 здолали фіналістів Чемпіонату світу – французів. В активі збірної Шотландії 21 очко, у Італії – 20 і у Франції – 19. Українці ж залишилися з 13 нещасливими пунктами на четвертій позиції.