для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Одеса. Проведено круглий стіл на тему «П’ять років помаранчевої революції. Висновки».
19.11.09
помаранчева революція19 листопада в Одесі в Будинку вчених пройшов круглий стіл на тему «П’ять років помаранчевої революції. Висновки».

На зібрання були запрошені державні службовці, політичні діячі, підприємці, журналісти.

Присутні намагалися з’ясувати, чи стало більше демократії в країні після майдану, відмежовували провал політиків від перемоги народу.
Враховуючи різноманітний склад запрошених до круглого столу прозвучали різні точки зору. Хтось казав, що Помаранчева революція змінила всіх її учасників, саме вона стала поштовхом для об’єднання та становлення української нації. Деякі підтримали іншу позицію та казали, що незалежність не стала здобутком громадян, а «звалилася на голову», що в України не сформована еліта, немає нації.

Можна довго сперечатися про те, чим саме став для політиків майдан, про те що, влада припустилася багатьох помилок, але однозначним є одне – для кожного свідомого українця Помаранчева революція, то є перемога, підняття на більш високий рівень розвитку культури та самосвідомості. І саме цей факт дає нам повне право відсвяткувати 22 листопада День Свободи.
Закладки: 
Коментарі:  1


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.