для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Звернення «Комітету Оборони Одеси» до Президента України
16.12.09
Звернення «Комітету Оборони Одеси»


Шановний, Вікторе Андрійовичу!!!


Вже досить довгий час в Одесі відбувається штучне загострення ситуації в середині міста та області. Нажаль, останнім часом Одеса перетворилась на певний полігон для різних політичних експериментів інших країн та їхніх агентів впливу.

Зокрема таку функцію в Одесі впевнено виконує кримінально-політичне угрупування під назвою «Родина», яке мало статус всеукраїнської політичної партії. Міністерством юстиції України наказом №1581/5 від 02.09.2009р. було заборонено діяльність цієї партії, але вони й надалі продовжують своє незаконне існування та прояви сепаратизму. Водночас, своїм кримінальним минулим прославився й голова «Родини» Ігор Марков – відомий в Україні своїми відверто антидержавними заявами, що порушують честь та гідність нашої держави, а також розпалюють міжнаціональну та міжконфесійну ворожнечу. На щастя, його позбавлено депутатського мандату Одеської міської Ради.

Однак, для багатьох одеситів Ігор Марков став відомим, після побиття, разом зі своїми прибічниками, учасників мирної акції протесту, що проходила два роки тому біля будівлі Одеської обласної адміністрації тільки тому, що не розділяв їх поглядів. Внаслідок цього злочинного нападу один з учасників отримав групу інвалідності, ще десятки – ушкодження різних ступенів тяжкості. За цей злочин ні, тоді ще депутат, Ігор Марков, ні його прибічники, досі не понесли покарання, в тому числі й завдяки бездіяльності та корумпованості з боку правоохоронних органів.

Лише завдяки активній позиції одеської громадськості цього літа проти Ігоря Маркова було порушено кримінальну справу. Однак, його антиукраїнська діяльність так не припинилася, він відбувся лише підпискою про невиїзд, якої навіть й не дотримувався. Як відомо не тільки одеситам, а й правоохоронним органам, Марков неодноразово залишав межі як Одеської області, так і України. Згодом й цю міру покарання зняли завдяки його особистим зв’язкам у Миколаївській прокуратурі.

Ми також звертаємо Вашу увагу й на те, що частина одеських ЗМІ, які контролюються сьогодні нечистоплотними політиками, відверто і зухвало продовжують використовувати в брудній політичній боротьбі нашого міста. А одеські журналісти замість того, щоб чесно виконувати свої професійні обов’язки, змушені обслуговувати приватні інтереси своїх роботодавців.

Прикладом цього є підконтрольний Ігорю Маркову телеканал «АТВ», який щодня впроваджує ненависть до української Держави, провокуючи громадян на пряме протистояння між собою та, пропагуючи повне нехтування влади та законів. Наразі йде суд з метою позбавлення ліцензії телеканалу «АТВ», за ініціативою Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення з приводу антидержавницької діяльності цього телеканалу. Але місцеві олігархи роблять все можливе й неможливе для того, щоб навмисно затягнути винесення законного рішення по цій справі. Ігор Марков та його оточення намагаються ж використати цю ситуацію тільки для здобутку власних політичних дивідендів. В той час, як свідками та заручниками цих всіх скандалів стають пересічні одесити.

Подібним чином сьогодні використовується й надумана ситуація навколо телеканалів «АРТ» та «ГРАД». Власник цих каналів, народний депутат Олексій Костусєв не зміг придумати нічого кращого ніж розпочати свою передвиборчу боротьбу за посаду Одеського міського голови з інсинуації інформаційного скандалу навколо так званих «утисків свободи слова». Використовуючи свої медійні ресурси та експлуатуючи своїх працівників, пан Костусєв намагається роздути на всю країну конфлікт, якого насправді не існує.

Саме тому, Громадський рух «Комітет Оборони Одеси» від імені одеситів звертається до Вас, пане Президенте, як до Гаранта Конституції, з проханням вжити невідкладних заходів для того, щоб розв'язати критичну ситуацію, яка склалася на Одещині і може призвести до різкого підвищення суспільної напруги та дестабілізації міжнаціонального спокою у багатоетнічному та багатокультурному регіоні нашої країни. Також ми звертаємось з проханням до Вас захистити одеську громадськість від антизаконної діяльності окремих політиків, а також посприяти тому, щоб повернути нашому місту мир, злагоду, спокій, толерантність, чим завжди славилась Одеса. Також, ми просимо посприяти та вжити заходів проти осіб, котрі навмисно дестабілізують громадський спокій в місті та в українському суспільстві в цілому.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.