для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Президент допоможе одеситам навести лад в місті
16.12.09
Президент допоможе одеситам навести лад в місті


Громадський рух «Комітет Оборони Одеси» сьогодні звернувся до Президента України Віктора Ющенка із закликом захистити одеситів від штучного загострення ситуації в місті Одеса, яка вигідна окремим політикам. Звернутись до Гаранта представники Комітету вирішили з нагоди сьогоднішнього візиту Віктора Ющенка до Одещини.

«Громадський рух «Комітет Оборони Одеси» від імені одеситів звертається до Вас, пане Президенте, як до Гаранта Конституції, з проханням вжити невідкладних заходів для того, щоб розв'язати критичну ситуацію, яка склалася на Одещині і може призвести до різкого підвищення суспільної напруги та дестабілізації міжнаціонального спокою у багатоетнічному та багатокультурному регіоні нашої країни. Також ми звертаємось до Вас з проханням захистити одеську громадськість від антизаконної діяльності окремих політиків, а також посприяти тому, щоб повернути нашому місту мир, злагоду, спокій, толерантність, чим завжди славилась Одеса. Також, ми просимо посприяти та вжити заходів проти осіб, котрі навмисно дестабілізують громадський спокій в місті та в українському суспільстві в цілому», - йдеться у зверненні.

Представники «Комітету Оборони Одеси» також наголосили на тому, що частина одеських ЗМІ сьогодні опинились втягнутими в брудну політичну боротьбу та використовуються політиками-власниками як інструмент для здобуття влади. А частина одеських журналістів замість того, щоб чесно виконувати свої професійні обов’язки, змушені обслуговувати приватні інтереси своїх роботодавців

«Прикладом цього є підконтрольний Ігорю Маркову телеканал «АТВ», який щодня впроваджує ненависть до української Держави, провокуючи громадян на пряме протистояння між собою та, пропагуючи повне нехтування влади та законів. Подібним чином сьогодні використовується й надумана ситуація навколо телеканалів «АРТ» та «ГРАД». Власник цих каналів, народний депутат Олексій Костусєв не зміг придумати нічого кращого ніж розпочати свою передвиборчу боротьбу за посаду Одеського міського голови з інсинуації інформаційного скандалу навколо так званих «утисків свободи слова». Використовуючи свої медійні ресурси та експлуатуючи своїх працівників, пан Костусєв намагається роздути на всю країну конфлікт, якого насправді не існує», - йдеться у зверненні.

Звернення було передано активістами «Комітету Оборони Одеси» до прес-служби Секретаріату Президента України.
Керівник прес-служби

громадського руху «Комітет Оборони Одеси»

Володимир Мусяк Тел. +38 093 892 46 43

Email: komitet.odesa@gmail.com

Сайт: www.oborona.odessa.ua
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.