для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Патріотичні сили виступили з заявою на підтримку Юлії Тимошенко
28.01.10
Новини Одеси, України, Юлії Тимошенко, Сергій Соболєв, Реформи і Порядок, Партія захисників Вітчизни, Європейська партія України, Народна Самооборона, Партія Християнсько-Демократичний Союз, Народний Рух України, Українська соціал-демократична партіяЗаступник Голови партії «Реформи і Порядок», заступник керівника фракції БЮТ у Верховній Раді України Сергій Соболєв від імені ПРП підписав спільну заяву восьми парламентських політичних сил національно-демократичного спрямування про підтримку кандидата в Президенти Юлії Тимошенко.

Наводимо її повний текст:
Шановні співвітчизники!
17 січня знову постає питання, чи бути нашій державі незалежною і в європейській сім’ї. Відповідь залежить від кожного з нас.
Як Божий дар за віки боротьби й мільйони жертв, на початку 90-х українці мирно здобули державність. Майдан 2004 року так само став етапом державотворення. Народ відстояв власне право формувати владу в Україні. Крім того, Майдан дав рішучу відсіч антиукраїнській політичний силі.
Нині антиукраїнська команда прагне реваншу. На виборах Президента до влади рвуться сили, для яких ворожою є сама наша українська сутність. Наші мова, історія, культура, національна церква – це викликає у них неприйняття і навіть агресію. Для цих політиків в Україні неприйнятним є все, що бодай чимось вирізняє її від східного сусіда.
В офіційних документах Партії регіонів містяться тези про державний статус російської мови, єдиний економічний простір, газовий консорціум, «правильну» канонічну церкву, підпорядковану неукраїнським інтересам.
Ганьбою на весь світ покриється Україна, якщо її четвертим президентом стане людина, яка була двічі засудженою та на все життя зберегла навички та «культуру» так званої зони.
Важко уявити, як Верховним головнокомандувачем у нашій державі буде чоловік, який не лише жодного дня не служив в армії, а проходив абсолютно протилежні життєві університети.
Хіба може інтелектуальною нацією керувати «проФФесор», який не володіє базовими поняттями державного управління?
На жаль, за останні п’ять років у душах багатьох з нас поселилися смуток і зневіра. На цьому й мають намір зіграти олігархи, кримінал та українофоби. Вони прагнуть перемогти нас, українських патріотів, нашою ж апатією.
Кожен українець має чітко усвідомити, що проігнорувати вибори - значить підтримати антидержавницькі сили. Не прийти на виборчу дільницю – це значить особисто підтримати Януковича, адже його виборці добре стимульовані до участі у виборах.
Залишитися 17 січня та 7 лютого вдома – це значить проголосувати проти незалежності та територіальної цілісності, висловитися проти української мови, зневажити честь наших героїв: князів, гетьманів, учасників національно-визвольних змагань 1917-20-х років, вояків УПА, шестидесятників…
«Доброзичливці» підкидають українцям ще одну пораду – в першому турі голосувати проти всіх, а в другому – проти обох кандидатів. Думку про такий спосіб голосування сіють вибірково в Західній та Центральній Україні, щоб у другом турі тут як можна менше людей голосували за альтернативного Януковичу кандидата.
Ще одним інструментом на користь антидержавницьких сил є розпорошеність демократичних патріотичних політичних партій.
Особливо прикрою для нас у цій виборчій кампанії стала поведінка Віктора Ющенка, який виявився технічним кандидатом Віктора Януковича. У багатогодинних ефірах Ющенко розповідає про патріотизм і любов до Україні, а насправді торує шлях Януковичу, бо воює не з ним, а з найсильнішим кандидатом від демократичного табору.
Сьогодні всім вже зрозуміло, що до другого туру з Януковичем потрапить Юлія Тимошенко. Лише вона здатна скласти конкуренцію йому та зупинити захоплення влади в України антидержавницькими силами. Але для того, щоб врятувати Україну, Юлії Володимирівні вкрай потрібна наша з вами допомога.
Ми переконані, що вже сьогодні, ще перед першим туром, всі політичні сили, для яких Україна як держава, як народ, як нація, як частина Європи, як громадяни, що її населяють, є наріжною цінністю, повинні згуртуватися навколо єдиного кандидата Юлії Тимошенко.
Лише Вона – Юлія Тимошенко за підтримки кожного патріота країни зможе відстояти Незалежність України та її європейську ідентичність!


м. Київ, 12 січня 2010 року
КАРМАЗІН Юрій – Партія захисників Вітчизни
КАТЕРИНЧУК Микола – Європейська партія України
ЛУЦЕНКО Юрій – Громадянський рух «Народна Самооборона»
СОБОЛЄВ Сергій – Партія «Реформи і Порядок»
СТРЕТОВИЧ Володимир – Партія Християнсько-Демократичний Союз
ТАРАСЮК Борис – Народний Рух України
ТОМЕНКО Микола – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
ШУСТІК Олена – Українська соціал-демократична партія
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.