для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
«Комітет оборони Одеси»: російські націоналісти збезчестили Катерину через Бандеру
03.02.10
 Громадський рух «Комітет оборони Одеси» закликає представників проросійських націоналістичних сил і дружні їм ЗМІ зізнатися і покаятися за вчинений адміністративний злочин - обливання фарбою пам'ятника Катерині IІ.

Про це говориться в повідомленні, яке сьогодні поширене прес-службою руху.

«Неважко здогадатися, що така нехитра провокація була насправді вигідна не тим, хто вважає героєм Степана Бандеру і виступав проти встановлення цього пам'ятника. Ми переконані - мета цей прояви вандалізму полягає в прагненні дискредитувати представників українсько-патріотичних сил і продовжувати підвищувати градус протистоянь у нашому місті на ідеологічному грунті.

Подібний вчинок могли б зробити представники проукраїнських радикальних об'єднань, але тоді б ми почули імена справжніх «хуліганів», а не назву неіснуючої організації типу «Невідомих патріотів»», - йдеться у зверненні.
На думку активістів руху, громадськості добре відомі зацікавлені у постійному нагнітанні ситуації в Одеському регіоні та розпалюванні міжнаціональної ворожнечі, зокрема такі організації як «ДОЗОР», «Слов'янська Єдність», партія «Родина», «ЗУБР», і підконтрольні Ігорю Маркову ЗМІ «Таймер»,«АТВ»,
«Думська»,«Ревізор».

«Не дивно і те, що першими, хто поквапився поінформувати одеситів про даний інцидент, були сумно відомі «марковські» ЗМІ. Зважаючи на те, що на Катерининській площі відбувається цілодобове відеоспостереження за пам'ятником, ми сподіваємося, що встановити особу, причетну до цього злочину, не важко, і незабаром одесити почують імена справжніх замовників і виконавців», - пишуть автори звернення.

Нагадаємо: вночі постамент був заляпаний червоною аерозольною фарбою, крім того, на нім був намальований напис «Коти України». Відповідальність за акт узяла на себе досі невідома організація під назвою «Невідомі патріоти».
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.