для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Одеська "Свобода" вимагає покарати організаторів українофобського шабашу
03.02.10
Новини Одеси, Свобода, шабашу, українофобського, Президента, України, 30 січня2 лютого 2010 року Одеська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода" звернулась до Президента України, Генерального прокурора України, начальника управління СБУ в Одеській області з вимогою невідкладно відреагувати на подію 30 січня 2010 року, що сталась в Одесі.

"Місцева влада дозволила антидержавним сепаратистським організаціям провести антиконституційну й відверто українофобську акцію провокативного характеру, - йдеться у зверненні одеських "свободівців". – 30 січня 2010 року о 12.00 організації "Дозор", "Колокол", "Єдіная Русь", "Войско верних казаков Черноморских ім. Богдана Хмельницкого" організували й провели "театральне" дійство, під час якого публічно спалили указ Президента України Віктора Ющенка, порушивши низку статей Конституції та законів України. Крім того, активісти організацій розгорнули виставку з неправдивою інформацією і провокативною оцінкою історичних подій. Все це супроводжувалось дискримінаційними стосовно Української нації і держави висловлюваннями.
За 20 хвилин до початку акції, агресивно налаштовані представники вищезазначених організацій спровокували зіткнення з людьми, честь і національна гідність яких принижувалась діями провокаторів. Зав’язалась бійка. У результаті трьох громадян України затримали правоохоронні органи і майже 20 годин протримали в Приморському райвідділі міліції Одеси. Провокаторів не чіпали".

Одеська обласна організація ВО "Свобода" вважає, що персональну відповідальність за ситуацію, яка склалась, несе міська влада, оскільки дозволила провести таку акцію. "Свободівці" розцінюють поведінку правоохоронців як протиправну, адже понад 20 годин вони тримали ні в чому невинних громадян у Приморському райвідділі міліції.

Одеська обласна організація ВО "Свобода" вимагає від Президента України, Генерального прокурора України, начальника управління СБУ в Одеській області розібратись в ситуації, дати правову оцінку діям владних і правоохоронних органів, які дозволили проведення акції, покарати винних. Крім цього, перевірити законність проведення подібних антидержавних і українофобських акцій, які створюють напругу в суспільстві, ведуть до розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі в місті.
Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.