для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Комітет оборони Одеси, товариством Сакартвело проти «АТВ»
03.02.10
Новини Одеси, Комітет оборони Одеси, АТВ, Сакартвело, Григорій Кваснюк, ЛіцензіяГромадський рух «Комітет оборони Одеси» підтримує грузинське національно-культурне товариство «Сакартвело» в протесті проти розпалювання телеканалом «АТВ» та іншими сумно відомими одеськими ЗМІ міжнаціональної ворожнечі.Про це говориться в повідомленні, поширений прес-службою руху.
«На жаль, сьогодні звичайні одесити залишаються заручниками брудних інформаційних кампаній, пов'язаних з виборчими процесами в Україні.Офіційна передвиборна кампанія в Одеську міську раду ще не почалася, але одеський інформаційний простір вже перенасичений провокацією і брехнею з боку так званих «опозиціонерів».Черговими жертвами провокаційної діяльності горе-опонентів стали вигадані «грузинські бойовики», за рахунок яких не чисті на руку політики намагаються підняти свій рейтинг,котрий стрімко падає, незважаючи на те, що така діяльність шкодить дружбі і співпраці двох народів »,- йдеться у зверненні.
Активісти руху звернулися до всіх громадських організацій, журналістів, небайдужих одеситів із закликом об'єднатися проти інформаційного терору в місті.
«Незалежно від політичних переконань і релігійних поглядів ми повинні захистити громадський спокій в Одесі, і нікому не дозволити перетворити її в інформаційний смітник та полігон непотрібних конфронтацій», - пишуть автори звернення.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.