для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Ідеолог одеської опозиції - бандерівець
11.02.10
Як виявилось,співробітник телекомпанії «АТВ», він же головний редактор незареєстрованого інтернет видання «Таймер», один з ідеологів «марковських» ЗМІ Олег Константінов - латентний український націоналіст. Якщо ви подумали, що «Комітет оборони Одеси» колективно об’ївся галюциногенних грибів, ми змушені вас розчарувати - «у нас в Одессе это не едят».
Побачивши червоно-чорний прапор, символ Організації Українських Націоналістів, та вкрадений в Потьомкінців тризуб за спиною головного таймерівця Константінова, якими він певно вирішив створити собі антураж для натхнень на робочому місці, ми й справді зніяковіли.
Серед присутніх на прес-конференції, присвяченої створенню «Комітету оборони Одеси», власне тоді, коли й відбулась крадіжка, були свідки, які стверджували, що тризуб в Потьомкінців поцупив фотокореспондент саме цього, як виявилось нечистого на руку, видання. Але ніхто не очікував, що вкрадений в Потьомкінців символ стане ледь не головним атрибутом в кабінеті самого головного редактора. Вам не здається, що така трохи кумедна історія нагадує всім нам відомий мультфільм про загублений у віслюка хвостик, який потім випадково знайшовся у сови. І продовжуючи добре відому нам з дитинства історію, було б логічно, аби вкрадений елемент урочисто повернули законним власникам.
А відтак, «Комітет оборони Одеси» закликає Олега Константінова, повернути тризуб пограбованим Потьомкінцям, та на майбутнє не чинити подібних образ проти важливих для Одеси історичних постатей ( та й не важливих, в принципі, теж).
Водночас, хотілось би звернутись до пана Константінова з дружньою порадою не приховувати своїх справжніх почуттів до України. Ми чудово розуміємо, що ваш роботодавець, м’яко кажучи, не дуже любить ту державу, патріотом якої ви, хоч й приховано, але є. Ми впевнені в тому, що ви працюєте на Ігоря Маркова не від хорошого життя, але ваша позиція стосовно Української держави має викликати у всього патріотичного руху України підтримку та розуміння.
І наостанок хочемо попередити вас, пане Олег, будьте пильним та обачливим, адже головний одеський українофоб та бандит Ігор Марков не вибачить вам ідеологічної зради, і може як мінімум звільнити вас з роботи, залишитесь ви тоді без засобів до існування та цінної інформації для ваших побратимів-націоналістів.
Отже навчіться краще маскувати та приховувати ваші націоналістичні погляди, повісьте, тимчасово, ширмочку на ваш патріотичний куток, та не виказуйте своєї справжньої сутності, адже своїх людей у ворожому таборі «ой как не хватает…».
Історична довідка: Прапор Організації Українських Націоналістів являє собою прямокутне двоколірне полотнище: червоний колір символізує кров українців, які полягли в боротьбі за незалежність Української Держави; чорний колір символізує землю, заселену і освоєну українським народом.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.