для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Сьогодні - Міжнародний день спонтанного прояву доброти
17.02.10
Новини Одеси, України, Сьогодні, Міжнародний, День, Доброти, Скриньку добра, ПосланціМасовість щирих усмішок, красивих вчинків, теплих слів в Міжнародний день спонтанного прояву доброти не залишиться непоміченою і в серцях людей прокидається той світляк, який даруватиме добро щоденно.
«Це свято ще мало відоме в Україні, але дуже потрібне нашому суспільству, його організатори - “посланці доброти”, представники добродійних фондів прагнуть показати людям як можна зробити атмосферу в рідному місті, селі приємніше і краще».
Сьогодні повинна звучати музика, в міському електротранспорті «посланці доброти» поступаються місцем жінкам. В рамках акції «Епідемія доброти» передбачено також, що студенти учбових закладів на вулицях міста роздаватимуть перехожим картки "Посміхнися". Водіям, кондукторам, продавцям і іншим людям, заслуговуючим подяку вручаються картки «Дякую». Цього дня прийнято відкривати символічну «Скриньку добра».
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.