для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Одеські злочини «кришують» в МВС?
18.02.10
Представники громадських та правозахисних організацій Одеси звернулися до депутата Верховної Ради Оксани Білозір із закликом продовжувати звертатися з депутатськими запитами до інших інстанцій з приводу причетності керівництва компанії ООО "Союз" до вчинення ряду злочинів під час експлуатації полігону твердих
побутових відходів "Дальницькі кар'єри". Вони висловили недовіру перевірці, яку проводили окремі посадові особи Міністерства внутрішніх справ.

«Одеситам стає очевидно, що посадові особи, які здійснювали перевірки, не виявили зацікавленості у ретельному та об’єктивному розслідуванні цієї справи , а відтак ймовірно, що факти злочинів на сміттєзвалищі «Дальницькі кар’єри» не були перевірені належним чином. Адже як пояснити наявність резонансних злочинів на полігоні ТБВ-1 «Дальницькі кар’єри», про які стало відомо всій громадськості, однак які чомусь так і не були виявлені та підтверджені представниками МВС?», - наголосили представники одеської громадськості.

Водночас автори звернення повідомили, що інформація про проведення на сміттєзвалищі повноцінних робіт у січні та лютому 2010 року щодо ексгумації тіла невідомого, який загинув на сміттєзвалищі, не може відповідати дійсності, адже її неможливо було провести з технічних причин. Роботи були тільки розпочаті, але так і не завершені. Також одесити так і не отримали відповіді на запитання, куди зникла людина, яка давала свідчення в ефірі одеської передачі "Місце злочину - звалище" з приводу протизаконних дій, які там відбувалися.

«Ми не розуміємо чому посадові особи не виявили зацікавленості у об’єктивному та ретельному розкритті цієї справи. Відповідь, яка прийшла від МВС на Ваш запит, на нашу думку є звичайним замилюванням очей. А відтак ми закликаємо Вас й надалі звертатися з депутатськими запитами до інших інстанцій, та не полишати цю справу, адже одеська громадськість так і не отримала відповідей на цілу низку важливих та принципових питань», - йшлося у зверненні одеської громадськості до депутата Верховної Ради Оксани Білозір.

www.oborona.odessa.ua
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.