для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Маркова закликали не стріляти в своїх журналістів
18.02.10
Громадський рух «Комітет Оборони Одеси» звертається до власника телекомпанії «АТВ», екс-депутата одеської міської ради Ігоря Маркова із закликом припинити істерію навколо так званих репресій та спроб псевдо-замахів на співробітників підконтрольних йому ЗМІ.
Ми чудово розуміємо шалене бажання Маркова отримати владу в місті вдаючись до будь-яких сумнівних шляхів та засобів. Однак наголошуємо, що задоволення своїх нестримних амбіцій всупереч елементарним моральним принципам може поставити остаточну крапку у його політичній кар’єрі, адже нові інсинуації так званого переслідування дійшли до абсурду.

Зокрема останній інцидент, який істерично транслювався на телеканалі «АТВ», наштовхує на відповідні сумніви не тільки здравомислячих одеситів, але й тих людей, які не є симпатиками представників міської влади. Адже цілком очевидно, що єдиний кому вигідні такі публічні скандали, тим більше, коли йдеться про так звані замахи на опозиційних журналістів – це Ігор Марков, який використовуючи подібні брутальні шляхи хоче заручитися співчуттям та підтримкою одеситів. З іншого боку – залякати їх, створюючи негативний образ місцевої влади.

«Комітет Оборони Одеси» наголошує, що всі інциденти, які пов’язані із злочинністю, та під час яких постраждали невинні люди повинні ретельно розслідуватись, а винні мають понести покарання. Але поки немає офіційних результатів розслідувань – ситуація виглядає таким чином, що замовником останніх нападів на журналістів є сам Ігор Марков, для якого скандали пов’язані з опозицією та опозиційними ЗМІ є невід’ємною складовою його передвиборчої кампанії.

Нам справді шкода журналістів телекомпанії «АТВ», які можуть дійсно вірити в ці злочини й справді переживати за свою безпеку. А відтак Ігор Марков, заради своїх вірних колег та громадського спокою всіх одеситів, має схаменутись та відмовитись від брудних технологій. А також припинити свою піар-істерію, яка очевидно не тільки не принесе йому очікуваного результату, але й спровокує зворотній ефект.

За матеріалами сайту www.oborona.odessa.ua
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.