для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
«Залишитися в живих...»
02.03.10
Статті, Україна, алкоголізм, тютюнопаління, наркотики, економіка, курців, України, народжування, смертність, Новини ОдесиРівень народжуваності низький не тільки в Україні, але і в інших розвинених країнах. Але на відміну від нашої держави у них не такий високий рівень смертності. І що ми маємо?.. Люди вмирають постійно, а народжуються все менше. Через 20 років населення України буде близько 30 млн. чіл., тоді як порівняно недавно нас були 52 млн. Чия в цьому провина? Держави? Політиків? Дяді Васі з сусіднього під'їзду? А може узяти своє життя в свої руки?

Спершу кинути палити і не кричати наліво і направо що «вуха пухнуть». У нашій країні за статистичними даними близько 9 млн. курців (а якщо реально проаналізувати те що бачать очі, то набагато більше). За даним Усесвітньої організації охорони здоров'я Україна займає перше місце в світі за кількості чоловіків, що палять, а серед жінок палить кожна п'ята. Вже не секрет той факт, що 25% передчасних смертей, так або інакше, пов'язано з тютюнопалінням...

А про алкоголь і говорити не хочеться: «Знову немає приводу не випити!». Як Новий рік, 23 Лютого, 8 Березня, День молоді, 1 Квітня і т.д. – місто п'яне, таке, що лається, виспівує пісні і що з'ясовує, хто кого поважає. На середньостатистичну людину в рік доводиться 11 літрів горілки, близько 5-ти літрів вина і 65-ти літрів пива!!! А про любителів випити просто так і щодня навіть подумати страшно. Для простої людини стало нормою поняття, що відпочити і розслабитися можна тільки із спиртним. Алкоголь - це кращий засіб і в горі, і в радості, і на землі, і на воді, і в бідності, і в багатстві... Не нагадує Вам клятву вірності «зеленому змієві»?

Так, «риба гниє з голови» - погана економічна ситуація в державі; огидна екологія; некваліфікована медицина; культурна і моральна деградація населення у зв'язку з нереалізованістю... Все це зрозуміло. Але Ви ж не стадо! Кожний з Вас - індивідуальність! Людям похилого віку ніякі пільги і субсидії не допоможуть так, як Ви! І про дітей ніхто не поклопочеться краще за Вас самих! Ваше життя одне! І лише Ви вирішуєте, як його проживете!
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.