для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Голова Одеської УНП: «Відновлення реєстрації партії «Родина» суперечить Конституції»
03.03.10
Українська народна партія вимагає від Міністерства юстиції негайно скасувати реєстрацію партії «Родина», адже легальна діяльність політичної структури, що закликає до повалення діючого режиму та втрати державності суперечить Конституції України.Таку заяву оприлюднив голова Одеської обласної організації Української народної партії Андрій Карпенко.
За його словами, якщо відповідне рішення не буде прийнято - Президент України, як гарант Конституції, повинен самостійно скасувати рішення Мінюсту та ініціювати процес відставки профільного міністра. Так політик прокоментував відновлення Мінюстом реєстрації українофобської партії «Родина».

«Якщо влада дозволить діяльність партій, що відкрито борються з українською державністю, тобто створить прецедент свідомого порушення Конституції, нічого не буде перешкоджати легалізації в Україні терористичних організацій типу Аль-Каїди, яка взагалі не визнає державність демократичних країн», - впевнений представник УНП.

За матеріалами сайту www.oborona.odessa.ua
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.