для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
У Одесі відзначили роковини Тараса Григоровича Шевченка (фото)
09.03.10
Новини Одеси, Шевченко, Тарас, Григорович, Кобзар, річниця, роковини, приморськомуУрочисте покладання квітів до пам'ятника українському поету Тарасу Шевченку з нагоди роковин з дня його народження відбулося в Приморському районі Одеси.

На церемонії були присутні заступник голови Одеської облради Микола Тиндюк, заступники губернатора Одеської області Микола Кисеолар і Петро Хлицов, заступники мера Одеси Анатолій Ворохаєв і Тетяна Фідірко, секретар Одеської міськради Олександр Прокопенко, а також інші міські і обласні чиновники.

Крім того, на святкування 196-ої річниці Кобзаря прийшли представники громадських організацій, політичних партій, молодіжної ради і духівництва, одесити і гості міста.

Микола Тиндюк зазначив, що Тарас Шевченко був великим політичним діячем. «Завдяки ньому Україна вже тоді формувалася як держава», - підкреслив він.

У свою чергу начальник управління внутрішньої політики Одеської міськради Андрій Крупник заявив, що Тарас Шевченко зіграв «колосальну роль в становленні української самосвідомості». «Він був не тільки громадським, але і політичним діячем, який прагнув об'єднати народ і владу. На жаль, але зараз багато політиків забувають про народ», - відзначив він.

В той же час, начальник управління молодіжної і сімейної політики Одеської міськради Андрій Юсов підкреслив, що український письменник об'єднує навколо себе народ і до цього дня. «Він боровся за права людей. Може, не всі знайомо з його творчістю, але її ідеї знають все і кожен», - додав чиновник.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.