для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Завершився прийом робіт на конкурс "Українці: великі, відомі і невідомі"
09.03.10
Новини Одеси, України, Вінниці, Донецька, Запоріжжя, Івано-Франківська, Києва, Львова, Миколаєва, Одеси, Тернополя, Харкова і Черкас. Найактивнішими виявилися студенти Києва, Вінниці і Харкова1 березня завершився прийом робіт на конкурс студентське есе "Українці: великі, відомі і невідомі", ініціатором проведення якого виступив інформаційний сайт Publicity (www.publicity.kiev.ua). Всього на конкурс надійшло понад 35 робіт, які відповідають усім умовам та вимогам до оформлення.
До конкурсу підключилися студенти вищих навчальних закладів з 11 міст різних регіонів України: Вінниці, Донецька, Запоріжжя, Івано-Франківська, Києва, Львова, Миколаєва, Одеси, Тернополя, Харкова і Черкас. Найактивнішими виявилися студенти Києва, Вінниці і Харкова.

Статистика конкурсу свідчить, що зацікавленість історичним минулим проявляють студенти різних спеціальностей. Так, серед конкурсантів є майбутні мистецтвознавці, вчителі, журналісти, соціологи, інженери, фармацевти, юристи, управлінці та інші.

Конкурсні есе буде оцінювати компетентне журі у складі фахівців у галузі філології, історії та журналістики. Нагородження переможців заплановано на кінець березня 2010 року.
Як зазначила головний редактор інформаційного сайту Publicity Руслана Плис: „Перший етап конкурсу показав, що в Україні молодь проявляє активний інтерес до власної історії і культури. І цей факт сповнює оптимізмом за майбутнє країни, адже освічені молоді люди усвідомлюють себе українцями незалежно від того, на сході, заході, півдні чи півночі країни вони народилися і виросли”

Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.