для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
ОДЕЩИНА. УНМ вимагає звільнення Д.Табачника
19.03.10
Одеса, Табачнік, протестСьогодні активісти Одеської обласної організації ВМГО «Українська народна молодь» спільно з молодіжними громадськими організаціями Одеси біля адміністративного корпусу національного університіта імені Мечникова провели акцію протесту проти призначення Дмитра Табачника на посаду міністра освіти і науки України.

Учасники тримали в руках плакати: «Геть міністра-українофоба Табачника», «Табачник - дешевій клоун і казнокрад», «Геть міністра-шовініста». В ході акції протесту був організований збір підписів за зняття Д. Табачника з поста міністра. Як відомо - сьогодні у всій Україні тисячі студентів беруть участь в акції «Геть Табачника!».

«Одеське студентство приєдналося до даної акції. Ми виражаємо свій протест проти міністра-українофоба, антидержавного діяча і людини, яка не визнає державних кордонів, мови і українського народу. Всі засоби масової інформації насичені його заявами, що Україна ніколи не була повноцінною країною, що Західна Україна – це частина Угорщини, що української мови ніколи не існувало і вона утворилась від польської. Ми вимагаємо негайного зняття Табачника з посади міністра», - наголосили представники проведеної акції.

"Нам не потрібний такий міністр, який говорить, що у нього є хороші зв'язки з ректорами університетів. Ми хочемо, щоб наші думки, наша воля враховувалися новою владою."
В ході мітингу активісти молодіжних громадських організацій зачитали звернення до Президента України Віктора Януковича, Прем'єр-міністра Миколи Азарова і Голови Верховної Ради Володимира Литвина з вимогою відставки Дмитра Табачника з посади міністра освіти і науки України.
Джерело: http://unm.ua/
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.