для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Патріотична молодь Одеси розпочинає проект "Одеса Інноваційна"
21.03.10
Традиційним вже стало те, що діяльність молодіжних патріотичних організацій асоціюється перш за все з просвітницькою роботою в сфері культури та історії. Проте розвиток суспільства і держави залежить не тільки від рівня знання своєї справжньої історії та традицій, не тільки від збереження культурних надбань нації, але і від того, наскільки сучасні покоління є конкурентоспроможніми на міжнародній арені.

Усвідомлюючи це, молоді патріоти вирішили розподілити функціональні обов'язки і крім "хлібу духовного", почати дбати і про "хліб насущний". Відтак за ініціативою активістів Одеських обласних організацій ВМГО «Українська народна молодь» та Профспілки винахідників та інноваторів було прийняте рішення розпочати безстроковий просвітницький проект "Одеса Інноваційна". Координатором проекту було обрано голову Одеської обласної організації Профспілки винахідників та інноваторів, члена Української Народної Партії Сойкіна Євгена Сергійовича.

За словами пана Євгена проект буде розділений на три етапи.
Перший етап - суто просвітницький, покликаний перш за все привернути увагу громадськості до необхідності впровадження інновацій в місті і області та консолідувати навколо цього творчі сили нашого регіону. Для досягнення цієї мети передбачено три засоби реалізації тактичних завдань:

1) Інформування суспільства про основні новини та тенденції в сфері інноваційного розвитку з усього світу.

2) Будуть проводитися дослідження з метою виявлення конкретних місць у міському господарстві, які найбільше потребують модернізації. Для усунення цих "проблемних точок" будуть надаватися пропозиції з впровадження інноваційних розробок, що безумовно має зробити нашу рідну Одесу ще більш комфортною і успішною.

3) За допомогою ЗМІ будуть презентуватися вже існуючі вітчизняні і світові інноваційні розробки. Кожна людина має розуміти, що конкретно отримає вона особисто і місто в цілому від впровадження інноваційних проектів в нашому місті. Також ці презентації будуть покликані сприяти розумінню підприємницьким середовищем комерційної перспективності інвестування коштів в розробку і впровадження нових технологій.

Другий етап буде носити цільовий освітній характер, метою якого буде відбір талановитої молоді для проходження навчання інноваційному менеджменту та залученню інвестицій. Коли буде сформована група студеїв, то почнеться курс студій, в тому числі із залученням міжнародних проектів. Вони отримають знання для створення інвестиційних проектів на базі науково-технічних винаходів: формування інноваційних продуктів та залучення інвестицій для їх впровадження.

Третій етап матиме суто практичний характер. Пройшовші курс навчання, студеї перейдуть до практичної реалізації набутих знань та навиків - пошук комерційно привабливих винаходів, створення на їх базі інноваційно-інвестиційних проектів та залучення коштів для їх комерційного впровадження.

Євген Сойкін зазначив, що "у України є лише один єдиний шанс стати конкурентоспроможною на світовій арені державою - це впровадження інвестиційно-інноваційної моделі розвитку економіки". Важко з цим не погодитися.Блог проекту: http://odesainnovation.blogspot.com/
Координатор проекту "Одеса Інноваційна" - Сойкін Євген Сергійович +38(098)-22-66-763
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.