для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Козаки проти!
21.09.07
З офіційних джерел стало відомо, що сьогодні 21 вересня до Одеси мають намір приїхати козаки зі всієї України.
Як стало відомо, козаки рішуче мають намір знести пам'ятник, і у випадку, якщо вони цього не доб'ються, то готові зірвати з себе погони.

У зв'язку з цим голова Одеської обласної громадської організації «Єдина вітчизна» Валерій Кауров звернувся до Одеського міського голові з проханням «прийняти заходи для недопущення блюзнірства по відношенню до територіальної громади і захистити Катеринінську площу від непрошених гостей; заборонити проведення націоналістичного ходу, «козачого круга», мітингу, пікету і т.п. в нашому місті, оскільки ці дії сприяють розпалюванню міжнаціональної і міжрелігійної ворожнечі, дестабілізації суспільно-політичної обстановки в нашому місті, здатної спровокувати масові безлади».
Також Валерій Кауров звернувся і до правохранітелям нашого міста з повідомленням і проханням про допомогу.
«Завтра для посилення контролю над ситуацією і надання суспільної підтримки органам правопорядку ми організовуємо молитовне стояння на Екатерінінськой площі силами своїх активістів і, якщо вийде, проводитимемо хресний хід, але почнеться він не вранці, а після 12.00, оскільки завтра всі православні люди святкують Різдво Пресвятої Богородиці і знаходитимуться в церквах», - відзначив Валерій Кауров.
Проте, до пам'ятника не зможе наблизитися жодна із сторін, оскільки весь квартал буде оточений правозахисниками.
Очікується, що акція почнеться в 9.00, а закінчиться в 17.00.
Закладки: 
Коментарі:  1


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.