для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Юсов і Дев'ятов переконані, що співробітник АТВ Кваснюк страждає психічним захворюванням
08.04.10
Керівники управління молодіжної та сімейної політики Одеської міськради Андрій Юсов та Роман Дев'ятов на прес-конференції в одеському прес-центрі


"Паритет" висловили переконання в тому, що співробітник телеканалу АТВ Григорій Кваснюк психічно хворий.

- Як завжди, важко коментувати якісь дії або заяви людини, яка страждає на психічний розлад, - сказав Роман Дев'ятов. - Я кажу про Григорія Кваснюка, страшного алкоголіка, і про інших учасників тій прес-конференції в Києві. Швидше за все, там буде доставка в найближчу психіатричну лікарню. Що стосується "участі" у вибухах ... Не відрізняється вишуканістю креатив цієї команди: то руки відривають, то ноги, то удар по голові.

Важко коментувати те, що прийде в голову неадекватним людям. Залишимо це на їхній совісті. Для всіх інших людей повідомляю: те, що було заявлено стосовно мене сьогодні, - абсолютна брехня. Ніхто з нашої команди в Києві не перебував. Особисто я знаходився цілий день в Одесі, на своєму робочому місці, а тепер - на прес-конференції. Оцінюючи цю провокацію, Андрій Юсов з іронією відзначив, що організована вона "погано і без смаку". І разом з тим - виходить за всякі рамки, тому що там звучать прямі звинувачення співробітників органів місцевого самоврядування Одеси в здійсненні терористичного акту.

Роман Дев'ятов звернувся до Ігоря Маркова із закликом проявити людинолюбство по відношенню до своїх людей: - Годі їм уже руки різати, по голові бити, під вибухи кидати. Юсов та Дев'ятов висловили сумнів у тому, чи є їм сенс судитися з розповсюджувачами брехливої інформації, але дізнаватися про брехню таких повідомлень громадськість буде.

На думку Юсова, редактори сайтів "Ревізор" і "Таймер" після того, як сіли в калюжу, повинні були б просто подати у відставку. За словами Андрія Юсова, "свобода слова - це не тільки свобода і можливості, це - і відповідальність. І боюся, що поки в Одесі працює канал АТВ з власником Марковим, поки працюють сайти "Ревізор" і "Таймер", відповідальності чекати не доводиться . Але нахабніти таким людям як Кваснюк, Марков, Христофоров, одесити, звичайно, не дадуть".
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.