для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Одеський телеканал "АТВ" викрили у брехні
14.04.10
Новини Одеси, Комітет оборони Одеси, АТВ, Сакартвело, Григорій Кваснюк, ЛіцензіяНагадаємо, 8 квітня у місті відбулась естафета пам'яті, в якій взяли участь одеські школярі. Громадська організація «Щит Вітчизни» та Молодіжна рада при Одеському міському голові безпосередньо займалися організацією змагань і призів.

Але в ефірі телеканалу АТВ назвали ім'я ще одного організатора - партію «Родина», що до «Естафети пам'яті» не має ніякого відношення.

У цій естафеті пам'яті взяло участь майже 100 учнів з одеських шкіл. І жоден із них не пішов без призу: хлопцям і дівчатам вручили ексклюзивні кубки та медалі ручної роботи і дипломи. Конкурси розробляли депутати молодіжної ради. Однак із вечірніх новин телеканалу АТВ учасники дізналися ще одну цікаву деталь.
Михайло САВЧЕНКО, зам.председателя обласної організації партії «Родина» (ефір АТВ):

- Сьогодні будуть різні призи, у тому числі партія «Родина» заснувала один з головних призів, який буде вручений в кінці - відеомагнітофон, плейєр.

Юрій ТАНКЛІЕВСЬКІЙ, голова об'єднання ветеранів-інтернаціоналістів та патріотичної молоді «Щит Вітчизни» в Одеській області:

- Безпосередньо на нашому заході, який називався «Естафета пам'яті» і проводився у парку Перемоги 8-го числа ні плейєри, ні магнітофони, ніякі інші призи не вручалися від імені партії «Родина», ні самим Михайлом Федоровичем, ні ким би то не було іншим.

На прес-конференції організатори та учасники естафети пам'яті були обурені. Партії «Родина» з її матеріальними можливостями слід було б у першу чергу займатися такими заходами, але замість цього попросту примазалися. Організатори витратили місяць, щоб естафета пам'яті відбулась якомога цікавіше.

Георгій Балдук, депутат молодіжної ради при одеської міськраді:

- Образливо те, що дійсно ті, хто це робив. В одному місці висіло три банери. Потім люди прийшли на нагородження побачили, а всі інші вже побачили сюжет, і роблять для себе якісь висновки.

Юрій Танклевській вирішив розібратися в чому справа і поспілкувався особисто з заступником голови обласної організації партії «Родина» Михайлом Савченко. У відповідь почув.

Юрій ТАНКЛІЕВСЬКІЙ:

- Він сказав: «Я нічого не говорив такого. Ми не до чого ні «примазуємося». Я сказав, що це проводила афганська структура і ветеранські структури всього міста. Але, коли я заглянув на сайт, волосся піднялися дибки.

Але, тим не менше, подавати до суду ніхто ні на кого не буде. Організатори естафети впевнені: цей сюжет залишиться на совісті телеканалу АТВ.

Сергій ІВАНОВ, голова комісії з інтелектуального розвитку молоді Молодіжної ради при Одеському міському голові:

- Чесно кажучи, мені цей канал колись подобався. Він висвітлював животрепетні проблеми нашого міста, але це не перший випадок, коли я ловлю канал на відвертій брехні.

Естафету пам'яті мають намір зробити заходом щорічним. Пізніше планують провести аналогічні змагання серед студентів.

Валерія Наумова, Оксана СУПОНЕНКО, «Коло новин»
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.