для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Останки репресованих у 30-ті роки будуть перепоховані в Одеській області
15.04.10
Новини Одеси, області, 30-ті, роки репресовані, перехованіОстанки більше тисячі жертв сталінських репресій 30-х років будуть перепоховані в Одеській області. На шостому кілометрі Овідіопольської дороги тіла загиблих знайшли ще два роки тому.

Вченим вже вдалося встановити імена кількох сотень репресованих. Розкопки тривають. З даного питання утворена урядова міжвідомча комісія.

Міське ж управління внутрішньої політики запропонувало першому віце-меру Анатолію Ворохаєву направити лист губернатора з проханням перенести останки загиблих на зберігання в бюро судово-медичної експертизи. Майбутнє місце поховання вже знайдено. Одеський міський голова розпорядився виділити для ексгумація тіл розстріляних ділянку землі на Західному цвинтарі.

Володимир Мещеряков, начальник міського управління охорони об'єктів культурної спадщини:

«У 2007 році прийнято рішення міськвиконкому про організацію перепоховання останків, виявлених в районі 6 кілометра в червні. У липні було підписано розпорядження міського голови про створення комісії, яка повинна була надати сприяння в організації цього перепоховання. Комісія провела ряд засідань з виїздами, в т.ч. на Західний цвинтар, була обрана там меморіальна ділянка. Це центральна алея».
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.