для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Добродійний аукціон зі збору коштів на рентген-апарат для дитячого санаторію
07.06.10
10 червня відбудеться відкриття художнього проекту, в рамках якого пройде добродійний аукціон зі збору коштів на рентген-апарат для дитячого санаторію.
10 червня о 17:00 з нагоди святкування Дня захисту дітей в АРТ-ЦЕНТРІ на Пушкінській, 32 відбудеться відкриття художнього проекту «Esthetic education». Цей проект - своєрідний «швидкий знімок» сучасного дитинства, він експонує дитячий світ з його естетичними і етичними проблемами, а також їх рішеннями.

В експозиції представлено роботи учнів дитячої художньої школи №1 (18 робіт), а також роботи художниць – Катерини Шадріної (11 робіт), Оксани Паламарь-Спіндовської (3 роботи), Ксенії Стоянової (4 роботи), Володимира Мухіна (3 роботи).

У програмі відкриття – демонстрація інсталяції Каріни Стайкової та відео-проекту «Словник забутих слів» (дитячий відеощоденник), записаний за участі дітей з дитячого спеціалізованого санаторію «Затока».

А також добродійний аукціон, на якому всі бажаючі зможуть надати посильну допомогу в придбанні рентген апарату для дитячого спеціалізованого санаторію «Затока» для дітей від 3-х до 18-ти років із захворюваннями органів опорно-рухового апарату. Це медичне устаткування є предметом першої необхідності і допоможе багатьом дітям. Вартість рентген-аппарата складає близько 6 тис. євро.

У нижньому залі АРТ-ЦЕНТРУ відбудеться тематичний перформанс архітектора і художника Андрія Бабчинського.

Музичний супровід вечора: аудіо-енциклопедія дитячої музики і виступ юного скрипаля Самофалової Поліни (12 років) – лауреата II-го міжнародного конкурсного фестивалю мистецтв Арт-преміум (м. Київ).
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.