для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
В Одесі відбулися молодіжні слухання, присвяченні програмі Молодіжного ресурсного центру
09.06.10
8 червня 2010 року в Одеській міській раді відбулися молодіжні слухання, за участю номінантів рейтингу «ТОП-100 молодіжних лідерів Одеси». Головне питання, що було винесено на порядок денний зборів – оцінка програми «Молодіжний ресурсний центр».

Молодіжний ресурсний центр – це соціальна програма, направлена на розвиток молодіжного руху Одеси, шляхом акумуляції та надання різноманітних ресурсів громадським об’єднанням, що займаються захистом прав та розвитком молоді.

Програма передбачає об’єднання зусиль громадських організацій, місцевої влади та місцевої громади, задля розвитку молодіжного руху міста.

На зустрічі відбулась презентація концепції і проекту Положення про ресурсний центр. Раніше, ця ініціатива вже отримала схвальні відгуки на засіданні ТОП-20 молодіжних лідерів Одеси та засіданні Ради молодіжних громадських організацій Одеси.

На цьому заході молоді громадські лідери також підтримали цей проект.

Для учасників слухань були також презентовані проекти, що надають можливість професійного розвитку громадським активістам міста: сертифікаційна програма «Управління неприбутковими організаціями» Українського католицького університету та конкурс бізнес-планів та соціальних проектів від «Демократичного Альянсу» та регіонального центру Школи Відкритого університету Великобританії.

Також, на молодіжних слухання було презентовано програму молодіжних заходів на літо 2010 року, найцікавішими з яких є фестиваль «U.РОК», що відбудеться 26-28 червня в Кароліно-Бугазі, заходи до Дня молоді, та щорічний молодіжний мультифестиваль «Студентська республіка» (2-5 липня, Одеса) і «Вишиванковий фестиваль» (21-24 серпня, Одеса).
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.