для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Здай кров для країни
12.06.10
Новини Одеси, Україна, Донори, Кров, ЧервеньЦіль акції: Привернути увагу суспільства до проблеми нехватки донорської крові в Україні і необхідності її здачі.

Мета: Збільшити кількість здачі крові в Україні, та інформаційно-просвітницька робота в сфері донорства.

Причини ініціювання акції :

Найнебезпечніші проблеми завжди залишаються без уваги

З однією з таких зіткнулася Україна – це нестача донорів крові.

Наврядчи багато людей знайомі з реальною ситуацією, що склалася в нашій країні.

Ось приблизна картина: за останні 15 років кількість донорів крові зменшилася вдвічі. На сьогоднішній день 95% усіх донорів складають донори-родичі і лише 5% - активні донори. При цьому сьогодні потреби клінічної медицини в препаратах крові в нашій країні задовольняють лише на 17-25% від нормативів Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я. Це лише сухі цифри, а насправді, лише однієї сдачі крові може бути достатньо для того, щоб врятувати 3 людських життя.

Невтішна статистика ДТП, та кількості операцій які щоденно проводяться в Україні , спонукали співачку Аріну Домскі та групу небайдужих людей ініціювати загальнонаціональну, соціальну акцію «Здай кров для країни».

Пропозиція: запрошуємо публічних людей, представників фондів і організацій, та всіх людей, яким не байдуже майбутнє українців, приєднатися до загальнонаціональної, соціальної акції «Здай кров для країни».

Своєю активною позицією по даному питанню, Ви з можете подати приклад багатьом українцям .
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.