для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
AtmAsfera в країні вікінгів
16.07.10
Український, гурт, фестивалю, AtmAsfera 22 липня гурт AtmAsfera виступить на сцені славнозвісного джазового фестивалю в норвезькому місті Мольде.

Міжнародний джазовий фестиваль Мольде-джаз (www.moldejazz.no) – неабияка подія для світового джазового бомонду та для всіх поціновувачів імпровізації в музиці. Щороку наприкінці липня впродовж цілого тижня тисячі гостей насолоджуються грою джазових віртуозів з усього світу. Але цього року справжня кульмінація: Мольде-джаз святкує ювілей - 50 років!

AtmAsfera братиме участь у фестивалі вже вдруге. Це єдиний український колектив, якого запросили до країни кришталевих фьордів та котрий цього літа заграє поруч із славнозвісними Хербі Хенкоком (Herbert Jeffrey ‘Herbie’ Hancock), Бобі Мак Ферріном (Bobby McFerrin), Джефом Беком (Jeff Beck), Соні Роллінсом (Theodore Walter ‘Sonny’ Rollins), Акі Такасе (Aki Takase) та іншими зірками світового джазу.

Вперше AtmAsfera виступала на Мольде-джазі минулого року, коли гурт відвідав Норвегію з концертною програмою в межах Norwegian Grand Prix. До Мольде заїхали послухати сучасну музику, та випадково познайомились із організатором фестивалю, який, послухавши їх диск, одразу запропонував взяти участь в програмі фестивалю.

Отож, 22 липня, Норвегія, Мольде-джаз фестиваль, сцена Aleksanderpark, 16.15 - AtmAsfera!
www.atmasfera.com
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.