для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Пам’ятка Спілки читачів газети «Чорноморські новини»
18.07.10
Якщо вважаєш себе громадянином, якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації, громадянське суспільство та верховенство права, ринкова соціальна економіка і контроль суспільства над владою – не порожні звуки, а справжні цінності, які слід утверджувати в нашому житті і за які варто боротися, то ти – наш спільник. Не має значення, якою мовою ти розмовляєш, до якої конфесії належиш, де народився і де живеш, скільки тобі років і хто ти за фахом.

Ми хотіли б розраховувати на твою допомогу.

Ми – це Спілка читачів газети «Чорноморські новини». Це громадський рух, що об’єднує незгодних із намаганнями влади закрити рота пресі і з її спробами диктувати редакції газети та дописувачам, якою мовою, що і як треба писати.

Це спілка незгодних із самовпевненісттю влади щодо її права на брутальну силу, щодо права чиновника одноосібно розпоряджатися коштами громади, щодо права нехтувати думкою громадян і «вішати їм локшину на вуха».

Як ти можеш допомогти нашій справі?

1. Подай свій голос незгоди. Був ти читачем «Чорноморських новин» чи ніколи не тримав у руках цієї газети раніше – не в тому суть. Громадяни повинні мати право почути думку з різних точок зору на будь-яку з проблем. І не важливо, що з цього приводу вважає державний чиновник. Вислови свою незгоду з діями влади. Напиши до нашої чи іншої газети, візьми участь в інтернет-форумах, згадавши проблему «Чорноморських новин», врешті-решт поділися своєю думкою просто в колі друзів та знайомих.
2. Якщо ти поділяєш демократичну, державницьку і патріотичну позицію газети, стань учасником громадської передплати на «Чорноморські новини», розповсюджувачем газети, передплати газету для себе, допоможи в передплаті тим, хто не здатен зробити це самотужки. Знайди таких людей і стань для них «спонсором» у передплаті або ж дай змогу іншому стати «спонсором». Запропонуй свої варіанти альтернативного розповсюдження газети.
3. Своєю благочинністю підтримай у цей складний момент газету матеріально. Не важливо, яку суму ти здатен пожертвувати. Головне – твоя участь. Внеси посильну суму на розрахунковий рахунок № 2600930011195 в Одеській обласній філії АКБ Укрсоцбанк, м. Одеса, МФО 328016, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»). Знайди людей, готових вчинити так само.
4. Своєю участю допоможи газеті стати кращою, цікавішою, змістовнішою. Стань її позаштатним кореспондентом, дописувачем, репортером. Поділися на її сторінках новинами, своїми думками, враженнями, проблемами, якщо гадаєш, що це знайде відгук серед читачів. Запропонуй своє бачення того, якою сьогодні повинна бути газета.
5. Стань учасником акцій на підтримку газети (у розмовах за «круглим столом», у брифінгах з цього питання, у законних демонстраціях і мирних зібраннях, у мітингах і маршах протесту проти свавілля влади, в інших масових акціях Спілки. Напиши Матвійчуку. Якщо й справді облдержадміністрацію «засипали зверненнями трудящих» з вимогою «перекрити кисень» «Чорноморці» то подай йому знак – є й інша думка.
6. Знайди однодумців. Знайди людей, котрі думають так само, як ти, і так само, як ти, готові діяти. Гуртуймося разом. Разом переможемо!
7. Повідом про себе (на контакти спілки або редакції газети), вказавши у яких акціях нашої спільної справи ти готовий взяти участь або ж запропонуй зі свого боку інші дії.

Якщо ж ти вважаєш, що дії влади, спрямовані проти «Чорноморки», правильні і ти з ними згоден, або ж просто вважаєш, що це тебе не обходить і твоя «хата скраю», тоді – вибач, що потурбували.

Спілка читачів «Чорноморських новин».
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.