для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Літня рок-спека по-миколаївськи і по-кишенівськи в Одесі!
20.07.10
Новини Одеси, FiJi, Миколаєва, Nothing about yesterday, Кишинева, Арт-кафе, Nota Bene25 липня до Чорноморської Пальміри завітають альтернативний колектив із Кишинева «Nothing about yesterday» та поп-рок команда «FiJi» із Миколаєва. Цього дня гітарні акорди заполонять залу Арт-кафе "Nota Bene" о 20:00 і не вже покинуть ваших сердець .

Розплавлений асфальт і зашкалювання термометрів за вікнами – то ще не справжня спека. Справжня спека – то коли рок-музиканти діляться драйвом своїх композицій зі слухачами. Перевага такої спеки полягає у тому, що вона зовсім не забирає сили, а навпаки – підзаряджає енергією. І цього разу своєрідним колодязем позитивної енергетики виступатимуть два молодих рок-колективи – миколаївський гурт «FiJi» та гості із Молдавські – кишинівська ватага «Nothing about yesterday».

Музика, котру грають молдавські рокери із «Nothing about yesterday» (N-A-Y), має жіночий вокал і чоловічу впевненість. N-A-Y в англійській мові – то архаїчна форма заперечення. Такий нік певний час носив ідейний батько колективу Єгор Макаров. А для свого гурта він розшифрував це слово, як «Nothing about yesterday», тобто «нічого про вчора». І саме це може схарактеризувати музику-alternative, котра виринає з-під пальців 5 талановитих музикантів: у всіх них було минуле і плани на інше майбутнє, але поки є теперішнє, не потрібно жити тим, що промайнуло. Музика «Nothing about yesterday» - це почуття і думки, одягнені у звуки, котрі проникають у найвіддаленіші куточки вашої свідомості.

Не менш талановиті музики з Миколаєва, котрі порівняно недавно об’єдналися під назвою «FiJi». Часом можна очути чи прочитати, що парубки із «FiJi» грають поп-рок. Самі ж про свій напрям говорять так: «Ми не вдаємося до заїжджених стилів музики». В Одесі команда далеко не вперше і вже встигла полюбитися місцевій публіці – поєднанням легкості і драйву, ліричними і громадськими текстами, потужним і тим не менш тріпотливим вокалом. І з усім цим багатством миколаївські музиканти не ховаються на екзотичному острові «FiJi» - вони віддаються кожної миті своєму слухачеві до останнього рифу, до останньої ноти.

Потужність, молодість та енергійність – все це пов’язує ці два колективи. І саме таких слухачів гурти «FiJi» та «Nothing about yesterday» розшукують в Одесі!


Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.